Gastro

DzanaFX

No ako toto by som len tak nenechávala, probiotiká na to nepomôžu podľa mňa...RNG by vedel, čo tu pomôže...

nicolette

ja som bola na gastre naposledy asi pred cca 2-3ma rokmi a moc mi tam veru nepomohli.. po krvných testoch a testoch na stolicu mi nezistili žiadny pozitívny nález, tak mi len doktorka nasadila probiotiká a nechala to tak, nemala záujem to ďalej riešiť.. ale napadlo ma... skús navštíviť aj alergologa, nech ti urobí testy aj na intoleranciu potravín, aj z toho môže vyplývať tvoj problém, že konzumuješ niečo, čo tvoje telo nedokáže adekvátne stráviť a robí ti to zle

nicolette

no jasné, chápem, a tie tvoje problémy maj dlhodobý charakter? skús to najprv preliečiť probiotikami, či je to už akútne?

hokk

no az take v pohode to nebude v tej nemenovanej nemocnici je este jedna gastro ambulancia ale tam som bola a uz nikdy v zivote ma tam nikto nedostane robi tam doktor ktoremu sa inak ako idiot neda povedat, a ked clovek zavola do nejakeho ineho mesta tak tam ho odbiju tym ze ludi z takej dialky neberu tak co ma potom clovek robit jedina zachrana je vtedy ak je v tom inom meste sukromnik ten zobere vzdy ludi aj z vacsej vzdialenosti to je ale zahada

nicolette

jasné, verím ti, že to človeka znechutí, treba si povedať, že existujú aj iní lekári, ktorí ťa zoberú v pohode, máš na výber

hokk

viem ze sa treba branit aj argumentami ale cloveka to totalne znechuti takze uz ich radsej nebudem obtazovat...viem o tom ze su aj poctivi lekari ja bohuzial poznam jedineho naozaj poctiveho lekara co je na zaplakanie

nicolette

aj ja mám občas ten pocit, ja neviem, ale niektorí lekári a sestričky mi prídu takí, že akoby už boli znechutení svojou prácou.. naozaj, ich prístup a ochota je na zaplakanie niekedy.. treba ísť na nich tiež argumentmi a nenechať sa odbiť a dať im najavo, za čo berú peniaze a prečo vlastne sedia na tej stoličke... :) ale nehádžem všetkých do jedného vreca, sú aj poctiví lekári