Kalcifikácia prostaty

Príspevok v téme: Kalcifikácia prostaty
Jardak

Dobrý deň, dnes som bol na prednáške firmy Medical Products, nechal som sa prehovoriť asi na 3x čo mi prišla domov pozvánka. Nakoniec som tam dlho nevydržal a dal si nejak diagnostikovať telo, potom som odišiel a keď som šiel cestou do mesta som si vyzdvihol výsledky. Čo je hodné zmienky, a kvôli čomu aj píšem je, že v kolonke "miera kalcifikácie prostaty" pri ktorej je napísaná hodnota - 1,471 - 6,079 mám ja 18,972. Má to zrejme niečo spoločné so vstrebávaním vápnika a nedostatkom vitamínu D? Chcel by som vedieť čo sa dá s tým robiť, pokiaľ zaradím do jedálnička viac vitamínu D, je možné to skresať na normálne hodnoty? Resp. čo to vlastne znamená.. ďakujem za odpoved

mate59

myslím si, že firma chce hlavne predať svoje produkty.Ak chodíš pravidelne raz ročne k urológovi,ten odoberie krv a moč,sleduje hodnoty PSA a prostatu vyšetrí palpačne a tak zistí jej zvačšenie a hladkosť a konzistenciu.
Ak ti nerobí problém, tak na firmu zabudni.

RNG

Kalcifikacie v tele su nasledky zapalov a nedostatku vitaminu D-3 a K-2.
Takze treba adresovat priciny zapalov a doplnit menovane vitaminy.
Niektore protizapalove, najma curcuminoidy, dumbier, boswelin a rozne enzymy su tiez napomocne.
Kazdemu radim pri sucasnych tichych viralnych epidemiach si zvysit viralnu imunitu.