Ak si podrezem zily a prezijem...

deniki

Tak ty máš manžela a deti??!!! Najväčší zmysel života máš doma, a ty nechceš žiť?

Nehnevaj sa, ale ty nemáš rada ani manžela a ani svoje vlastné deti

Leela333

Je mi zle z ľudí, čo si nevážia život. To ako fakt chceš riskovať, že ťa napr. nájde vlastné dieťa celú od krvi a bude mať traumu na celý život? Navyše budú tie deti musieť žiť s vedomím, že ich matka spáchala samovraždu to ich chceš fakt niečomu takémuto vystaviť? Keď nevládzeš, choď niekam sama na dovolenku trebárs len tak vypnúť a bez detí. Určite lepšie riešenie ako podrezávanie si žíl.

elonedelka

Ved to je pravda..Ale tak ked má rodinu , tak neviem prečo je neštastná...Ved rodina jej musí davať silu, ak má deti ved to je niečo nádherné...Ja si neviem predstaviť , že by si moja mamina len tak podrezala žily... Ved každý má problémy, záleži už len na človeku ako sa kním postaví :-)

[zruseny19]

tak sa snaz aj od teraz! vies aku trosku by si vyrobila zo svojho dietata kebyze sa zabijes? rozmyslala si uz o tom? nemozes byt predsa taka sebecka.. a ked mas rodinu,tak potom co nevladzes? pracovat?

elonedelka

podla mňa ked tu takto o tom vypisuješ to nespravíš.. Ludia robia takéto veci spontánne .. A nechci sa dostať na psychiatriu... Je to tam naozaj hrozné..!Ja som bola už všelikde .. Na detskom, na dospelom..A všade je to hrozné :-(

zgzgzgz

Ale ja nie som nestastna len teraz, trva to uz velmi dlho. Nie je to chvilkova zalezitost. Psychiatra navstevujem uz roky. Teda navstevovala som. A mam pre koho, pre svoje deti a manzela. Len kvoli nim som doteraz zila a snazila sa.

oslobodena

Ked si podrezes zily, tak vacsinou prezijes. Vykrvacat prerezanim zil nie je jednoduche. Ked ta najdu, pojdes na uzavrete oddelenie psychiatrie. Pobudnes tam mozno tak dva mesiace, pustia ta a opat zamieris do kupelne....

elonedelka

Ja mám 15.. A tiež som si vravela že nevládzem žiť.. mala som strašne problémy , chcela som si podrezať žily.. Ale kašlala som na to.. Proste neoplatí sa to , raz si hore a raz si dole.. proste musíš bojovať , život nieje len o tom že si štastná , v živote sú aj smutné chvíle ktoré musíme prekonať..je to veľmi ťažké.. Ale ked to zvládam ja tak to musíš zvládnuť aj ty ved predsa máš 31 , si dospelá .... Ja mám 15 a bola som už 3 krát na psychiatrii , vo štvrtok idem zase na Kramare.. život je veľmi ťažký.. Ale treba bojovať..