Volnosť?

Príspevok v téme: Volnosť?
mimaxxxxx

Ahojte, potrebujem počuť názor, či nedávam mužovi dostatok volnosti. Začal podnikať, máva rozne stretnutia, aj večerné. Mne sa to nepáči, pretože už som sa raz sklamala v nom, bola v tom iná žena. Skončil, to, odpustila som mu. Povedal, ze stretnutia bude mávať, či sa mi to bude páčiť alebo nie. U mna tá dovera stále nie je taká aká by mala byť. Nechcem sa ho vzdať, ale nechcem ani trpieť. Čo robím zle? Mám mu nechať volnosť akú potrebuje?

Joo

mimaxxxx ... baby ja vas nechapem to nemate stipku hrdosti ,ze sa nechavate takto ponizovat
ved mu navrhni ,ze pojdes s nim ,alebo ak nebude suhlasit zavolaj kolegyne ,kamosku ci znameho a utekaj zit i ty a nestracaj cas nariekanim

mimaxxxxx

Tak neschopná zena nie som (som az príliš starostlivá) a myslím si, teda vela ludí mi to hovorí, ze som az príliš atraktívna a aby som sa netrápila. Moj muz ked si nasiel milenku dohnalo ma to psychiatrovi, zrutila som sa.... a to som nemala... Tak preto som velmi nedoveryhodná a neschvalujem tieto vecerné pracovné porady. Bud sa s tym zmierim, alebo budem musiet urobit vazny krok v mojom zivote. Len stale trpiet a rozmyslat, ci je tá porada pracovná alebo nejaká ina... no musím zmeniť svoj zivot...

Magy

Joo - vkladas mi do ust slova alebo vyznamy, ktore som nikdy neuviedol.

kde som napisal, ze podnikatel BY MAL nadviazat s druhou stranou viac ako len obchodny kontakt??? pisal som ze casto a zdoraznujem suvislost s predoslou vetou, ze len pri urcitych druhoch podnikania. ci podnikanie jej muza spada do tej oblasti alebo nie, to nevieme.
znova opakujem ze mima neuviedla o aky typ podnikania ide v pripade jej muza a tak sa mozeme len dohadovat.
co sa tyka toho, ze preco nevezme na take posedenie/stretnutie aj svoju zenu, tak na to musi odpovedat jej muz. to by som tiez chcel pocut jeho nazor, lebo to co pise mima je tiez dost jednostranne podane a moze byt skreslene.

kokakolalajt - na nikoho nehadzem vinu. ak by si cital poriadne, uviedol som to len ako jednu z moznosti. nie ako jednoznacny fakt.

Joo

Magy ... toto hadam zartujes ,takze podla teba ,by mal podnikatel nadviazat viac ako len obchodny kontakt ?
..teda zabehnut si so svojou obchodnou partnerkou (napr.) pozabavkat sa do podniku ci baru ??? : DDD
oooch boze ludia drzte ma .... a co keby ,kedze sa nejedna o strohe obchodne jednanie ,zavolal pan manzel podnikatel svoju manzelku na spolocnu veceru s obchodnou partnerkou a zaroven by utuzili svoje ,tak podnikatelske ,ako aj sukromne vztahy spolocne
Magy ...po precitani tej tvojej pracudnej rady sa tusim menim na "pitbulla"

kokakolalajt

Ale Magy...koľko mužov ma doma peknú, dobrú ženu, ktorej vyznáva lásku, a aj tak ju podvedie...nehadz vinu za neveru na neschopnú ženu.

Magy

co sa tyka tych vecernych stretnuti a pod, je to dost individualne. kazde podnikanie je ine a mima nepise nic, v com jej muz podnika. casto je nutne nadviazat s obchodnym partnerom lepsi, nez len stroho obchodny vztah. ist na veceru, do podniku, zabavit sa... ziskat si blizsi, takmer priatelsky vztah a len vtedy nejaky odberatel zada vacsiu zakazku, lebo ma pocit vacsej dovery, ked ho pozna aj inak, nez len z kancelarie ci obchodnych stretnuti v kravate.

muzove predosle zlyhanie je ale aj dost zavazna vec a ja tvrdim, ze clovek sa moze "potknut" raz, ale ak to iste spravi druhy krat, ide bud o totalnu blbost, alebo naschval a to sa uz netoleruje.

do istej miery je aj dolezite, ako ste na tom financne a ci tie stretnutia su nutne, aby ho v podnikani udrzali nad vodou, alebo su uz len doplnkom za vyssimi ziskamia prijami.
pokial ste beznym chodom jeho podnikania dostatocne zabezpeceni, a on len tuzi po vyssich prijmoch a ziskoch, pricom tym zaroven obmedzuje/zanedbava rodinu, je to na dost vaznu diskusiu.

dalsim aspektom moze byt, preco tak rad ide prec a neostane doma. ak by mal doma zenu prijemnu, peknu, pri ktorej sa nenudi a stale ju ma na nej co zaujat a pritahuje ho, tak je to zvlastne. v opacnom pripade je pochopitelne, ze uteka.

opica

no ked s aclovek raz popali, tak verim, ze dovera nejako zmizne, alebo dlho trva, ze sa obnovi..

mne sa zda celkovo cudne, ze podnikatel ma stretnutia vecer, moze to byt tak aj nemusi, ale prepokladam, ze vecerne stretnutia by mali byt veeelmi vynimocne..