Bolesť a praskanie v kolene ako keby bolo vyskočené

Príspevok v téme: Bolesť a praskanie v kolene ako keby bolo vyskočené
Pioter007

Zdravím, dnes sa mi stala taká vec, keď som chcel vstať z gauča nejak ma zabolelo v kolene - dosť silno a nejakú dobu som nemohol vystrieť nohu - keď som sa pokúšal tak to dosť bolelo a ako keby tam chcelo niečo prasknúť no potom asi po nejakých 2 min som sa normalne postavil a pohoda mohol som bez problémov chodiť no problém je v tom že sa mi to stalo už minule keď som ležal v posteli a chcel som si nohami napraviť paplon - možno to tiež robievate no a tiež mi tam ako keby niečo popraskalo lenže už som mal nohu vystretú trošku to bolelo ale som spal ďalej a ráno to bolo už dobre takže neviem čo to je či mi to vyskakuje jablčko alebo čo ak mi viete poradiť čo s tým alebo ste niečo podobné zažili prosím napíšte

ďakujem

Istvan

Pioter007 Ja som zažil tiež niečo podobné presne ako vravíš lavou nohou som si napravoval paplon a niečo mi tam rublo ako keby mi jablčko vyskočilo ale nič ma nebolelo. A potom ked si kvoknem na doraz plne na doraz a dotlačim sa k litkam a vraciams a na spet tak vetdy to praskne ani nie že praskne ale trhne alebo pohne pukne.a potoms a mi zda že pri bežnej chvodzi ked dorovnam nohu lavu tak mi tak nemnulinko mikro pukne ale neviem či si to len pocitovo nenamyšlam raz to robi a potom zase nie. Bol som s tim u všeobecneho lekára a povedal že to je nič že to je akýsi upon alebo šlaka ktory ked sa uplne natiahne a vracia sa spet tak vie tak puknut no ale neviem uvidim budem to pozorovat a keby čosi pojdem zase nech ma vyšetri ortoped alebo čo .