Kamarátka na chudnutie

mimma

R: hrozno, mandarinka
D: jablko, banan
O: pecene zemiaky s hlavkovym salatom, horuca cokolada
v: krajec chleba s vajickovou pomazankou, paradajka

kilecko

Ahojte kamosky,

LEPOK,pises mi od srdca ,ja tiez nemam rada ked nam nukaju nejake tabletky na chudnutie ,ale skusaju ,ale na nasej stranke nemaju uspech ja ich uz ignorujem a vobec nereagujem .

Inac akurat som odcvicila svojich 20 minut ,rano 2 chlebiky s mozarellou a teraz si dam zeleninovu polievku a potom este syr a rajciny s uhorkou a sup do prace do prace berem syr a rajcinky a k tomu vody 1 liter a kavicka a pekny den za mnou .

MIMMA je fajn ,ze ti je uz lepsie ,stravu mas tiez dobru .

Zajtra mam skrobovy den ,asi urobym pecene zemiaky v rure dam aj cibulku a mozno urobym aj zemiakovu kremovu polievku ,no ide mi to chudnutie len este je to na dlho ,ale casu dost ja si pekne pockam a urcite sa dockam ,tak doschudnutia kamosky

Helus

ahoj lepok na endokrinologiu sa idem objednat,ale maju 4 mesacny termin,tak idem obtelefonovat ambulancie,a idem si spravit smothie z kivi+hruska+pomaranc.obed neviem este co,asi nejake cestoviny s kapustou.prajem vam nekny dnicek.

mimma

Caute baby,
Kilecko dakujem za opytanie. Uz sa citim lepsie. Do 2dni uz budem uplne zdrava dufam :-)
R: 2 kiwi, banan
D: 2 mandarinky
O: grilovany hermelin, zemiaky, brusnicova omacka, velky smotanovy pohar s piskotami
V: zeleninovy salat

Lepok

Helus, máme hodne spoločné / ochorenie To si bola včera na endokrinologií :
dnes bezlepková cestovina s tuniakom a zeleninou, paradajková polievka, raňajky neboli odber krvi. Večeru si vyberiem niečo podľa Mimmi a aj vy ma inšpirujute v stravovaní aj Carey aj Kilečko aj s tvojej 90-dňovke sa dá vybrať.
Tak dajme kg. dole, ale zdravo a hlavne bez tabletiek ! Pekný deň kočeny.

Helus

ahojte kocky ja som dnes mala na ranajky banan,a o 2 hodky mega jablcko zelene.obed bol balicek zapeceny zemiaky+ maso+cibula+ cesnak,a k tomu ladovy salat.letim do prace dnes mam neskorsi nastup,mam nadcasove hodiny,tak preto .Inac nestiham cvicit,vcera som sedela 4 hodky u lekarky,a potom rovno doprace na poobednu,ach jaj to cvicenie moje,ale lietam cely den za pultom v praci,aspon ze tak,ze nemam sedave zamestnanie.pekny den vam prajem kocky.

kilecko

ERKA v pohode neboj ved na chlebikoch bola isto daka zeleninka hi hi ,ja jedavam kazdy den rano chlebik a v pohode urcite schudnem citim to na obleceni a 4.2. sa vazim som zvedava ,ale do 90 dni je este daleko ,ale ujde to jak voda pre mna je dolezite vazenie 6.4. a to bude podstatne .

dnes rano, chlebik s medom a pomaranc

obed , zeleninova polievka ,
vegetariansky salat ,

vecera ,zeleninova polievka

no a pekny den za nami a zajtra hura bielkovinovy den mnam budu syry a dojem zeleninovu polievku.

IDE to celkom lahko a teraz kazde dobeda 20 minut doma cvicim musim to telo trocha aj spevnit .

DOSCHUDNUTIA

erka2412

No tak dievčatá ja som dnes zhrešila . Bola som na schôdzi v meste , kde sme mali obložené chlebíčky už pripravené na stole , kávu a minerálku a tak som tie chlebíčky zjedla a mala som dnes mať len vitamíniky . Čo s tým teraz no už nič budem pokračovať ako by sa nič nestalo .
hahaha

kilecko

Ahojte,
MIMMA aj ked si jedla neskor aspon si jedla ved si mala aj teplu polievku aj cestovinku v pohode a uz sa citis lepsie .

Dievcata tak ja pokracujem v pohode,pitny rezim dodrziavam,vodu cistu aj bylinkove caje aj vodicku s citronom a dnes rano som aj pocvicila rano 20minut .Dned na obed indicke placky mam uhlohydratovy den to som si spravila namiesto cestovin,dala som si ich z domacou paprikovou pomazankou a vecer mnam kolaciky fajn dieta a zajtra vitaminovy den asi navarim bud borsc ,alebo brokolicovu no nevie este uvidim co vymyslim,lebo surova zelenina ma naduva a dusena jest cely den to je mi malo ale ked budem mat polievku vydrzim. Tak sa drzme dievcata ,doschudnutia.