Kamarátka na chudnutie

kilecko

TAK zajtrajsie moje menu

ranajky,ovocie pomaranc a mandarinka

obed,vyvar cisty z dnesnej kuracej polievky a polovicku prirodneho rezna z dusenou kapustou

vecera to iste len bez vyvaru

kilecko

Lu ved chlebik si mozes nahradit aj 1 rozkom,no ja suchare jem len ked mam zaludocne potiaze a to so mala minuly rok asi tyzden a to som ani nedjetovala vtedy ,alebo si daj tie ryzove no ja to moc nejedavam ja si kupim v Lidli ten moj celozrnny cierny krajany baleny chlebik a ten mi aj dlho vydrzi,ozaj a kolko mas rokov LU.A ,ked si schudla predtym mala si nejaku dietu konkretnu ,alebo len obmedzennu zdravu stravu .

kilecko

No dievcata akurat ma tu manzel kadruje ,aby som uz nejedla a dala kolacom pokoj ,ze uz som neni taka chuda ako som bola minuly rok mala som 67kg ach kde tie casy su ,ale pridu zajtra mam den D ked zacinam ide na 90 dnovu rozlisovaciu stravu ked mi zabrala minuly rok musi aj tento vsetko preto spravym ,zajtra rano sa odvazim pomeram zapisem do zosita a ide na to ked so mavala vitainovy den ja som si varievala aj zeleninove kreove polievky brokolicovu ,alebo od macingovej borsc a tak ked bol skrobovy den tak rizoto so sojovymi kockami zeleninka k tomu napr.rajciny z knizky 90 dnovky indicke placky ,pizzu to so robila z celozrnnej muky je lacna tak 60 centov a tak rozne vsetko je to len nemiesat potraviny ,ale pritom jest vsetko zemiaky zelenina ,ryza zelenina ,no knedlu som nemala vobec proste uprava stravy spravy svoje a kilecka skor ci neskor pojdu dole ja si vzdy do zosita pisem co jedavam a potom ked mi uz dojde fantazia vzdy nazrem do zosita a vyberie si aj teraz budem z neho cerpat ked sme tu zacinali minuly rok chudnut tiez niektore skor ja som sa pridala az 7.1 a tam su na tejto teme popisane jedla co sme ktora jedla vtedy aj teraz mozem napisat co budem jedavat tak od zajtra kaosky doschudnutia

lu

a este rozmyslam nad ryzovou kurou...ja ryzu milujem a konecne som nasla natural v kauflande....tak idem dnes spravit....vyskusat...co vy na to?

lu

KILECKO..dakujem, ze si sa ozvala..no, co sa tyka tej kavy atd, presne ju pijem tak, ako vravis, denne vypijem mozno 2=2,5 litra vody, ale bud mineralku, alebo cistu vodu, kombinujem to....dake recepty, co sa ti usvadcili porad prosim...kde to najdem....dakujem

kilecko

Lu a ako si schudla tych 10 kg ,no co ti poradit vela cistej vody ziadne sladene caje radsej bylinkove ja ich vobec nesladim ked kavu tak bez mlieka a cukru ak tak minimalne ,rozdelit si to jeden den bielkoviny,druhy den skroby a druhy den cestoviny a k tomu vela zeleniny ci uz dusenej ,alebo surovej ovocie radsej doobeda a ten chlebik no ak nevydrzis tak maximalne jeden denne a nemusi byt kazdy den jeden den mozes mat ze len ovocie a zeleninku vyskusaj uvidis ci ti to pomoze a k tomu trosku pohybu a hlavne treba jest takto dlhodobo aspon pol roka lebo telo si musi aj zvyknut na zmenu jedalnicka a co sme si nabrali kilecka v priebehov rokov len tak rychlo neodidu tak doschudnutia a pozri obcas na tuto temu a napis ako sa ti dari