Luba Albertová

leronika33

Myslím, že pracuje, ja som u nej bola nedávno - v tomto mesiaci na vstupnom vyšetrení, neviem čo je sekretárke, ale ešte začiatkom septembra mi písala informácie ohľadom vyšetrenia. Na vyšetrení nepadli žiadne informácie, žeby bola sekretárka momentálne chorá, alebo po autonehode.

Keksiky

Určite aj ja radím nezabaliť to. Napísať aj viackrát lebo takým ludom kam chodí vela mailov sa treba pripomenút. Nie že by nechceli odpísat ale možno nestíhajú alebo si mail aj nevšimnú. Ja som raz bola na stáži v jednej firme kde mi dali na starosť vybavovať maily - len odpisovat prakticky jednoduchá činnost odpisovala som každému to isté a pritom mi uniklo niekolko adries. Na konci pracovnej doby ma šéfka sprdla že som polovicu zabudla vybavit. Pritom som si dávala pozor ale aj tak to nepomohlo proste všetko som si nevšimla.

Murof

Nezúfaj určite to skús kdesi tu písali že sekretárka je v nemocnici že ju zrazilo auto. Skús napísat znova. Tu bola dokonca aj nejaka ina mailova adresa neviem či rovno na tejto teme skus pohladat. Niekto tu napísal jej súkromnú mailovú adresu. Myslím pani Albertovej. Tak jej tam napíš prečo by si sa na to mala vykašlat bolo by to škoda.Sa hovorí kto zaváha ten nežere.

mmooly

Murfo a co myslíš ze som sa nesnažil a aj cez sekretárku? Nie raz a opakovala mi ze p. Albertová mi určite odpíše. Keď nepodpisovala, tak som jej/ Albertovej / aspoň 3 sms poslala. Dva krát s ňou volala. Povedala ze mi večer napíše. No nič. A tých 200 euro je už aj s kurou co mi poslala na dobierku. Chápeš, ja som sa na tu liečbu dala s nádejou a nič z toho...

Murof

A ešte tolko že fakt nechapem prečo to riešite tu prečo jej nenapíšete alebo nezavolate. ja s tým nemám žiadny problém.

Murof

mmooly nemáš pravdu ale to je tvoja vec. Mala si napísať sekretárke. adresy sú na internete. Robí ale už málo. Neverím ale že by ti neodpísala keby si jej napísala viackrát. Akých 200 eur? Mňa vyšetrenie tolko nestálo a nejako sa mi nechce veriť že by zvýšila tak ceny.

mmooly

P. Albertová už nerobí. Ja som bola u nej v lete, dala mi kúru a potom nič.. Povedala ze ma dlhšiu dovolenku. Na mail mi neodpísala. Proste som vyhodila 200€, lebo v liečbe bez nej neviem pokračovať. Chápem ale ze má asi svoje problémy.