Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

hrudka

Mám otázku na niekoho kto sa liečil u Dr. Albertovej a vie ako to u nej chodí. Ja som sa začala liečiť pred pár dňami som nadmieru spokojná s jej prístupom len nerada by som urobila nejakú chybu. Totiž pár ludí tu písalo že je dosť prísna a že vyžaduje dodržiavanie nejakých postupov. Ale mne nič také nepovedala len že ju mám informovať o prejavoch, ako na liečbu reagujem a tak. Ako často jej to treba písať? Pri tom vyšetrení mi povedala veľmi veľa informácií, všetko som si to nezapamätala. Mám sa jej to znova spýtať mailom? Možno som na niečo zabudla. Nechcem aby ma z tej liečby pre nejakú chybu vyradila. Mne sa pri tom vyšetrení nezdala vôbec prísna práveže skôr naopak bola veľmi priateľská a ústretová.Takže ked tu teraz čítam že je prísna ma to prekvapilo a troška som sa aj vyľakala. Na čo si treba dávať u nej pozor? Nerada by som tú liečbu u nej nedokončila, začalo to veľmi sľubne.

plukovnik

Vydrž do pondelka, dovtedy sú prázdniny. Možno tá sekretárka má deti a je doma alebo niekde na lyžovačke. A v pondelok napíš znova. Ale nevidím dôvod prečo by ti neodpovedali. V najhoršom napíšu že nemajú voľný termín.

Kris_25

No ved ja som tiez taka mudra :D 19.12 som pisala takze hej, asi maju este stale dovolenku. Len sa uz trochu bojim, lebo som pocula ze oni beru len obmedzene mnozstvo pacientov tak ci mi odpovedia vobec :/

plukovnik

Ja som napísal Albertovej na ten mail čo majú na internete a potom mi prišla odpoveď už od sekretárky. Ale ten sekretárkyn mail na internete nemajú. Neviem kedy si písala ale ľudia majú ešte teraz na začiatku roku dovolenky.

Kris_25

Ahojte, chcem sa spýtať, že ked ste sa ku nej objednavali pisali ste na jej email? Ci tej sekretarke? A ako dlho ste cakali na odpoved?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk