Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Luba Albertová

N1

Ahojte,
mozte mi prosim popisat presny priebeh liecby u p. Albertovej? Trochu som nepochopila. Bola som u nej - uzkostne stavy - a povedala, ze prva kura je na imunitny system. Ta kura je rovnaka pre vsetkych? Ci to ona na zaklade pohovoru a vysetrenia prisposobuje kazdemu inak? Ma niekto skusenosti s liecenim uzkosti a psychiky u nej? Aky je postup a kedy ste zacali pocitovat zlepsenie?
Dik

ZdenaKovacova

Lucka, práve sa k nej po desiatich rokoch chystáme znova, termín sme dostali ale treba byť trpezlivý. Pani Albertová už pracuje každý týždeň len dva dni ale aj tak sa oplatí počkať lebo ťažko niekoho podobného na Slovensku nájdeš.

Brigita232

Sasanka tiez by som tie jej kvapky najradsej brala dozivotne, som taka povaha citliva a kde co ma rozhadze, moc o vsetkom premyslam a potom sa z toho necitim dobre.

datum

Bystricanka, gusky ma pravdu. Tiez som hned pochopila z tvojho prispevku preco pani doktorka nechcela tetu liecit. Asi najdolezitejsie v liecbe je pochopit seba sameho a zmenit svoje emocie a zmyslanie. Pretoze choroby vznikaju v hlave, v tom ako sa citime, ako o sebe uvazujeme, ci sa trapime atd. Ked sa vyrovname sami so sebou a prijmeme sa, tak aj liecba moze byt uspesna. Uz len fakt, ze teta je slobodna, mohlo u nej zanechat pocity nestastia. Mozno bola nestastne zalubena a dotycny si toho nevsimol alebo dal prednost inej. Co ty vies? Vsetko sa nevesa rodine na nos. Mozno vzdy chcela mat rodinu s detmi ale zostala na voziku a bolo po vsetkom. Mozno mala myslienky typu ,,kto by chcel zenu na voziku"? Ak chces, vygoogli si napr ake emocie oslabuju jednotlive organy podla cinskej mediciny. Alebo este lepsie urobis ak si najdes videa o kvantovej fyzike a jej vplyve na zdravie aj choroby. Nie je to blud ale celkom iny pohlad na cloveka.

gusky

bystricanka, čomu sa tu nedá porozumieť? Asi je v tvojej tete veľa hnevu alebo má v sebe nejaké iné negatívne emócie. Možno sa hnevá na celý svet preto že ona nemôže chodiť, čo ty vieš. Ak pani Albertová niečo také zistila tak jej asi povedala že najskôr sa musí zmeniť ona sama lebo ináč jej tie lieky nepomôžu. To dáva logiku. A s tým sa vám asi teta nepriznala preto asi o tom nechcela hovoriť. A pani Albertová vám nebude vynášať informácie čo sa dozvie od pacientov, to dá rozum. Aj keď ste rodina.

bystricanka

Potvrdzujem čo tu už napísali brigita a sasanka. Som z BB a tu je aj centrum Joalis. Bola som tam na diagnostike a aj som sa liečila dlhšiu dobu tými kvapkami. A nič, stále zle. Jednoducho mi to nijako nepomohlo. Potom som vyskúšala iné veci, ale len také malé náznaky, bolesti som mala stále. Sme ako sa hovorí rodina reumatikov. Z maminej strany asi všetky tety, strýko, mama, babka aj ja. Kedže ja som ešte pomerne mladá tak som to chcela nejako riešiť a nie len prednison čo mi aj tak nezaberalo. Sa mi zdalo že v mojom veku je to troška skoro zvlášt ked výsledky žiadne a choroba sa zhošovala. Preto som sa aj rozhodla tú liečbu u doktorky Albertovej vyskúšat aj ked na viacerých fórach ludia písali že to trvá dlho. No ked som k nej prišla a povedala mi že mi dá aj Joalis kvapky tak s tým som nesúhlasila kedže som s nimi nemala dobré skúsenosti a sú drahé. Nakoniec ma predsa presvedčila že budem k tomu mať aj iné lieky a že spolu to účinkuje že to mám vyskúšať. A aj to tak bolo. Stav sa mi velmi zlepšil. Následne išla k nej na liečbu mamina, v tom čase už na invalidnom. Síce ešte chodit mohla ale mala velke bolesti v celom tele. Ona k tej liečbe musela držať ešte aj diétu. Stačí ked poviem, že mama síce je už na dôchodku starobnom, ale vedie normálny život, stará sa o záhradu, domácnosť a od skončenia liečby netrpí bolesťami.
Máme aj ako rodina aj jednu nepríjemnú skúsenost s doktorkou Albertovou. Doteraz nevieme čo si o tom máme myslieť. Ludia ju velmi chvália ale nám sa stalo to, že súčasne s mamou sa k nej prihlásila mamina sestra. Tá bola už v tom čase na vozíku. A kedže tiež býva v BB nebolo pre ňu jednoduché prísť na vyšetrenie do Bratislavy. Hned ale ten prvý raz jej doktorka povedala, že liečit ju nemôže lebo že by to nepomohlo. Nevieme čo presne sa tam stalo k čomu došlo lebo teta o tom nechcela velmi hovorit. Spomenula len tolko že celá tá choroba aj to aké má bolesti je jej vlastná vec a že ona sama musí zistit kde robí chyby a čo má na sebe zmenit. Že bez toho jej ani dieta ani lieky nepomožu. Takže takto aj od nej odišla a ani sa u nej neliečila. Ja som potom Albertovej napísala lebo sme chceli zistiť čo sa tam vlastne stalo prečo je teta nahnevaná a prečo ju vlastne nemože liečiť. Ale odpísala len tolko že teta jej určite rozumela a že je to jej vec že si to musí sama dať v hlave dohromady. Že až potom by sa mohla liečba začať ked to ona pochopí. Toto mi prišlo divné a dodnes tomu nerozumieme. Teta je slobodná z celej rodiny je najviac postihnutá reumou už roky je na vozíku. Neviem čo také hrozné má ona sama zmeniť aby sa dalo ju liečiť. Škoda že to doktorka nebola ochotná vysvetliť nám. Ale inak na nu tiež nedám dopustiť až na túto skusenosť s tetou bolo všetko vždy perfektné.

sasanka1

Myslím tie Albetovej kvapky z lekárne, nie Joalis. Sú perfektné, fungujú aj samé bez tých Joalisiek. Sú hlavne na psichiku. Ja som sa liečila u nej počas školy a práve ked už mi fyzické prejavy zmizli a mala som pred štátnicami tak som ju prosila aby mi ešte nechala tie bylinné. Bola som z nich kludná a dobre sa mi spalo. Predtým som brala AD, z toho som bola úplne na nervy a ešte aj chémia tak to už som nechcela v žiadnom prípade. Tie bylinky úplne stačili a moc mi pomohli.

Brigita232

Sasanka, myslis tie Joalis kvapky, ci tie z lekarne zarabane ze si este dlhodobo brala? Lebo uz to tu niekto pisal, aj ja mam ten pocit, ze tie Joalis akoby zaberali prave s kombinaciou tych zarabanych, ze sami o sebe az tak nie. Ja som uzivala s Joaliskami aj tie Optimalis a Harmonia vzdy, nikdy nie jedno bez druheho a vitaminy.

sasanka1

Suhlasim s online ja ale nedám dopustit na tie bilinne kvapky. Tie ma držali dlho nad vodou až dokym som nebola celkom fit. Ešte som ich potom brala aj po skončeni liečby asi dva roky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Luba Albertová - Fórum - ZDRAVIE.sk