Priemerný plat 890 euro?

biela mačka

moment, ked nemám plán, tak ostanem v pohode dlhšie.ale ked si niečo naplánujempo pracovnej dobe a dám to vedieť pár dní dopredu a ešte po mne zazerajú, ked odchádzam, tak mi to vadí

eli.cic

evidentne si človek, ktorý robí zo všetkého problém, nedokáže nikomu a ničomu ustúpiť, resp. rešpektovať.

a asi si nenecháš ani nikým poradiť.

Poznala som takých.

p.s.: ten posledný príspevok pochopí asi len ten, kto robí takú prácu ako ty.

biela mačka

ja mám robiť do 14:30, ale ked nie sú termíny ostávam dlhšie, ale keď musím odísť trebárs o 15:30 napíšem do kalendára na nete a ten kolega mudroval, že sa bude odcházať, až keď bude všetko hotové - a jakeď mám už dohodnutú inú prácu tak mám prísť o kšeft?

biela mačka

o 15rokov mladší kolega si púšťa ráno, pre mna je to nahas, on tvrdí, že to nahlas nie je, ja mu to hovorím pene aj zvýšim hlas a až po chvíli to dátichšie

biela mačka

Tento rok som bola kvôli ženským problémom dva razy v nemocnici, tiež sa mi zlomili dva zuby a jeden mi musela zubárka vytrhnúť - a už som si minulý týždeň vypočula reči v práci, že som často PN a takisto to, že prečo sa mi nepáči, že musím ostať dlhšie, veď nemám rodinu a nemám sa kam ponáhľať - naozaj milé reči pre ženu, ktorá nemôže mať dieťa

biela mačka

je lepšie povedať šéfovi, že chcem odísť, alebo počkať kým si dačo nájdem a odísť zo dňa na den?

biela mačka

je lepšie povedať šéfovi, že chcem odísť, alebo počkať kým si dačo nájdem a odísť zo dňa na den?