Kamoška žiarli na priateľovu mamu

Príspevok v téme: Kamoška žiarli na priateľovu mamu
Nickname1

Mala som tiež priateľa mamičkinho maznáčika, ale neviem jej poradiť,lebo ten moj bol iný typ. Mamina bude mať narodeniny a on je vraj kúpil čokoládu na ktorej je napísané niečo v Štýle že jeho domov je tam kde ho vždy zavedú kroky k nej alebo nieČo také, nepamätám si. Kamoška je dosť naštvaná, lebo si myslí, že jeho domov by už mal byť s nou, Nemajú deti ale on má 28 a osobne si tiež myslím že sa to nehodilo. A ešte na oslave má byť nejaký ich známy čo stále podpichuje že on od mamiČky neodíde a bla bla poznáte to a keď to uvidí, zas sa do neho pustí a ona to neznáša.Aký máte na to názor.

Laara

a aku radu chces? sak nech "kamoska" otvori zobak a povie co sa jej nepaci..naco si zacala PRERABAT dom vedla svokry, ked jej zjavne prekaza..no holt, asi svojmu priatelovi nevie vytvorit ten spravny domov ona sama..

Maoam

Kaylah: vidis...zasa to robis pre chlapa...:D

ak chcem schudnut alebo daco so sebou urobit, robim to pre seba a nie pre chlapa

tvrdis, ze pre seba a druhym dychom dodas, aby videl, o co prisiel :DD takze to robis pre koho? PRE NEHO :DD

prosimta, chod k psychologovi, daj si povedat a zacni riesit svoje problemy, jeden po druhom

kazdy nejake problemy mame, nie je to hanba

Maoam

kaylah:
1. NERIES taketo debiliny a uz vobec neries vztahy svojich priatelov
2. ries seba, svoj zivot, svoj vztah a ak sa raz chces mat lepsie, musis pre to nieco urobit, dokola ti melem, vyhladaj psychologicku pomoc, myslim to fakt dobre a vyhybaj sa pakom a ak si sa nerozisla, tak to tak urob s psych. podporou a prestan chudnut na 48 ci 45 kg a podobne hovadiny

zacni riesit svoje problemy a prestan riesit problemy kamaratov (i ked si stale myslim, ze je to TVOJ problem)

Kaylah

a ja som pisala ze chudnem pre seba!!!!! to žena musí len kvôli chlapovi???? nech vidi o co prisiel, chapes uz???

fifiBB

Nechchem byť na chlapov zlá, ale v mojom okolí ich má dosť - dosť chorý vzťah s matkou. nejak na nej lipnú alebo čo, jeden má 38 r. od mamy sa už odsťahoval, býva s frajerkou, ale na dovolenky len s mamičkou a nič nie je svätejšie ako nedelný obed u mamičky..ked ide niečo kúpiť do domácnosti - umývačku riadu, volá mamičke a takýchto príkladov by bolo spústu..Deje sa to..neviem to až tak dobre pochopiť, ja mám len sestru a s maminou máme super vzťah..ale niečo také ako je gratulovať jej k meninách a plakať pri tom, ako som to videla u dalšieho "chlapa" tak to my baby s maminou takéto nemáme..a ked chchem niečo kupiť do domacnosti, tak sa radím s manželom..ale inak je pravda, že moj manžel sa chodí radiť tiež s mamou, podniká a ked ho napadne niečo nové, tak to rieši s nou..zvláštne, ale u chlapov asi normál..

Kaylah

NESTAVIA, PRERÁBA. škoda niečo vysvetlovať... Maoam, chápem že si to myslíš, ale nie, nie je to tak. Poprosím radu k téme a odchádzam. Od teba si ju prečítam.