Najhorsia urazka od muza

Dadula56

A este toto, Katka "taka som ja zasa nikdy nebola, radsej som bola sama ako vztahy z nudze ci majetkovych dovodov" je klamanie samej seba. Ved co je toto cele?Je to zufalstvo, z nudze potrebujes to dieta a vybrala si si na to nejakeho zdanlivo kvalitneho muza. Vacsiu nudzu som este nezazila. Aby si sa doprosovala zasnub, doprosovala dietata, jednoducho si na uplnom dne z vlastneho zufalstva, ze si si doteraz nedokazala najst nikoho a ides do ponizujucich extremov, len aby si zabezpecila to co tak strasne potrebujes. Pretoze tento tvoj snubenec, co si si nasla, je snubenec a buduci otec tvojich deti iba v tvojej hlave.

AdamKrt

Co ked ma alfasamec problem s krvou - chudokrvnost, ci zrazanlivost, ci leukemia ?. Alebo problem vstrebavania zivin. Ci moze byt najkrajsi, ale jeho spermose su lenive a uplne degenerovane, co moze viest k potratom, alebo vrodenym vadam, ak by sa to narodilo...

Naproti tomu v spermobanke robia rozne vyserenia....

Dalsia vec je, ze co ked ten clovek hulil od puberty ako komin, ci nieco fetuje, alebo berie drogy, pije ako duha a bude mat poskodenu pecen ?

Ak nepresiel dokladnymi vysetreniami a neodpovedal pravdivo na dolezite otazky o zdravi, vobec nemozes povedat, ze je to zdravy alfasamec.

Mozno by si bola prekvapena, ale z lekarskeho hladiska je alfasamec niekto, kto ma nadpriemerne vysoke mnozstvo kvalitnych zdravych spermii, nema choroby, atd.

Nesmies zabudat, ze on moze podedit po otcovi vsetko zle a po Tebe tiez vsetko zle.

A teraz si predstav, ze ukvokas svojho priatela, ze sa Ti narodi dieta, on bude suhlasit, ze s tym nic nebude mat, zriekne sa ho. Dieta sa narodi a bude postihnute. Budes sa SAMA do konca zivota o neho starat, ked nebude nikoho, kto by pomohol ?

Dadula56

Vies, Katka, dieta nie je zakazkova vyroba. Ale to ty zrejme nikdy nepochopis. Dookola tu melies o alfasamcoch, nejakom genetickom zaklade, ktory si myslis, ze ten tvoj chlap ma, priebojnosti atd. Lenze aj keby si mala dieta s najvacsim alfasamcom, nemusi z neho vyjst novy alfasamec. Alebo ani take zaklady geneteiky nemas, nechapes?Navyse hladas si alfasamca, si ty alfasamica?Pretoze to co tu predvadzas nesvedci, a fakt sa na mna nehnevaj, o vyssom leveli nejakeho rozumneho uvazovania. Darmo bude tvoje dieta priebojne, ked bude blbe. Potom bude akurat na smiech v tom detskom kolektive a respekt bude ziskavat hrubou silou. Teda ak naozaj chces dieta,ktore by malo byt v zivote uspesne, treba pozerat najma na rozumove danosti, nie na krasne telo a podobne veci, ktore si ty cenis. To len k tej genetike. Co ma tu ale zaraza najviac je ta tvoja teoria zakazkovej vyroby. Dieta sa ma narodit tam, kde je milovane, kde bolo chcene OBOMA partnermi, kde bude mat zazemie na spravny vyvoj - kompletnu rodinu a nie matku, ktorej v 35 utekal vlak, tak si nasla nejaky genofond a priviedla na svet niekoho, koho bude dusit svojou hormonmi zblbnutou laskou. Navyse vychovavat dieta v tom, aky si ty moj synacik/dceruska nadclovek konci zle. A neohanaj sa prosim ta tym, ze by to spravila "kazda zena". Nie, vacsina zien chce dieta preto, lebo tuzi priviest na svet novy zivot, ktory bude spojenim jej a partnera, ktoreho miluje, aby mu spolocne mohli dat zaklad na dobry zivot. Porodit, lebo "ja chcem a chcem za kazdu cenu" je sebecky cin, ktory moze mat neblahe dosledky na tvoje dieta.

Mimulus

Veľmi trefne napísané - ako vieš, že má Tvoj partner dobrý genetický základ? A aj keby mal tak ako vieš, že z dobrého genetického základu sa Ti nenarodí vytretý dement?

AdamKrt

katka35 - takze ked sa to zhrnie, hladas vlastne kvalitny vysev zo spermobanky.

Ak Ta priatel miluje, tak sa s nim dost nechutne zahravas. Poziadaj ho o spermie, alebo radsej navstiv spermobanku.

Pred priatelom asi nieco zatajujes. Alebo si chce len uzit a tiez to nemysli uprimne. Pretoze zatia sa zda, ze ma nejake zasady a preto je divne, zeby pri Tebe ostaval, ked vie, na co ho chces vlastne pouzit.

Mimochodom, ako vies, ze ten clovek ma dobry geneticky fond ? Co ked v jeho rodine su dedicne choroby, ktore neuvidis. Co ked dostane v 50tke porazku, infarkt. Muzi napr. po 30tke zacinaju priberat. V 40-50tke moze byt z neho plesate vypasene prasiatko.

Si taka zaslepena tuzbou po dietati, ze Ti je jedno, ze ho oberies o otca ??? Co keby si tu energiu radsej venovala hladaniu vhodneho partnera, ktory mu bude aj otec a Tvoj partner a s ktorym budes pocitat

katka35

beskyd, vystizne si to napisal.
ale neboj sa, ze som muz, som zena a nemam si preco vymyslat, skor som mala pretlak emocii. niektore nazory ztadeto mi aj pomohli.

a mam uz aj dost rokov aj skusenosti na to, aby som sa v zivote trochu vyznala. a ked si mam vybrat medzi dietatom od alfasamca alebo od niekoho nezaujimaveho ci nepriebojneho, preco by som si nevybrala to lepsie? to by snad ziadna zena nevahala. problem je ze on mi to zelanie nechce splnit, ale to je uz druha vec. zostava mi hladat dalej alebo to nechat tak a byt s nim, ale cas uteka

a vsetci co sa tu pohorsujete, vy ste nechodili do skolskych zariadeni a nepamatate si ake vedia byt deti neskutocne krute k tym co sa nejako odlisuju, nie su dostatocne priebojni, pekni, obleceni atd.? hadam kazdy rodic by si zelal uspesne a zivotaschopne dieta, nemam pravdu?

mne skor za pretvarku pridu vztahy z kompromisu - "aj ked sa mi ten muz nepaci, ale lepsie ako nic". alebo "vyzorovo nic moc, ale aspon ma peniaze, dobre postavenie, je pan doktor, pravnik atd".. taka som ja zasa nikdy nebola, radsej som bola sama ako vztahy z nudze ci majetkovych dovodov

Lulita

leela - ja take zeny aj chapem, vela zien, ktore ma po 35tke nema dieta a normalny partner v nedohladne je hotových, lebo biologicky je zena nastavena na potomka, vtedy dokazu hormony a tuzba zatemnit mozog, lebo citia, ze nastava ich posledna šanca a tak nevedia, kam sa maju skor otocit, aby si tuzbu splnili

beskyd

zbytocne sa tomu branis:) modre z neba sice nepozeram, na to nemam zaludok ale otazka stoji tak, kolko inych moznosti mal ten chlap co sa stara a ako by sa zachovala voci tomuto ta zena keby sa jej alfasamec vratil pripadne keby si mala medzi tymito vyberat a teda instinktivne selektovat.

Leela333

Ja si myslím, že niekto sa zabáva. Pravdepodobne Migel alebo podobné indivíduum.
Ale viem, čo máš na mysli beskyd. Niekedy mám pocit, že ľudia sú ako stroje, čo sa držia stále toho istého: nájsť partnera a splodiť deti, ktoré splodia ďalšie deti a tie zas ďalšie atď. Naozaj nerozumiem, ako môže byť pre niekoho toto zmyslom života. A už vôbec nerozumiem, ako môže žena túžiť za každú cenu po dieťati, aj keby muža nemala a starala sa oň sama. Aj keby bol otec len anonymným darcom spermií.