Masturbacia a vztah

poník

Michal,
ako vraví slečna A.
Žena može mať niekoľko orgazmov. Takto ju to bude baviť, lebo dosiahne orgazmus a zároveň možeš pracovať an svojej výdrži pri sexe. Pokiaľ máte dobrý vzťah, tak by ste mohli otvorene o tom komunikovať.
Moj priateľ sa neuspokojí, pokiaľ nemám ja aspoń 4 orgazmi počas sexu. Ak sa náhodou stane, že vyvrcholí, tak ma po sexe dokončí ešte rukou.
Sex by mal baviť obe strany. Veľmi doležitá je komunikácia.

MichalK

vsak ja viem, ze zena moze mat viacero orgazmov ci uz pri sexe alebo aj rukou, ale to moja nechce ani rukou mat viacej orgazmov, sem tam poviem ze jej to spravim este raz, ale nechce, dava mi ruku prec odtial.

Slecna A.

Michal, zena moze mat pocas sexu niekolko orgazmov...Kym to nezazije, nikdy nepochopi, co to znamena :) Nam sa zo zaciatku vztahu stavalo, ze po prvom som uz akoze chcela prestat. Povedala som mu, ze "uz som" a teraz sa moze tiez. Moj chlap povedal nie a snazil sa dalej...Po stvrtom orgazme som neverila, coho som schopna....

poník

Prečo ju teda nespravíš najskor rukou a potom máte sex?
Ja nezvyknem masturbovať, priateľ áno.
Sex sa snažíme mať každý deň, pokiaľ sme unavení z práce, alebo sme od seba, tak priateľ masturbuje. Skrátka to poterbuje každý deň. Ja mávam počas sexu niekoľko orgazmov, tak ak mám jeden deň v týždni pauzu, vobec mi to neprekáža :).

Slecna A.

co si vymyslite vy ako svoj vlastny trening, je len na vas :) Kegelove cviky su tak jednoduche, ze by ich zvladla aj cvicena opica :D A ked mozu zarucit lepsi oragmuz, preco to neskusit??? :D Nic jednoduchsie nepoznam. Moze dopriat akurat tak sama sebe cosi naviac. Ale samozrejme, existuje aj rada inych moznosti, ako ten sex vylepsovat. Ja myslim, ze vela je to teraz o tebe. Tak sa porozpravajte a ked budete obaja suhlasit so "spolocnym treningom", mozte sa do toho pustit :)

MichalK

jj zaklady su dobre, vo vsetkom to klape super. ale ten sex to cloveka stve :( ...neviem ci by sa partnerka dala na kegelove cviky. resp. chce to ovela lepsi a vacsi trening.

Slecna A.

ja si myslim, ze podla toho, co pises mate dobre zaklady k tomu, aby to bolo fajn. Pretoze sa uz poznate a viete si dobre urobit rukou. Chce to uz fakt len skusat vela a z tvojej strany trening. A z jej tak isto. Kegelove cviky su tak jednoduche, ze ich moze robit kdekolvek a ako zene jej mozu vela priniest. Skutocne maju vplyv na kvalitu sexualneho zivota na oboch stranach.

MichalK

no my nie sme vo vztahu kvoli sexu, uz sme spolu nejake tie roky, a pozname sa dobre v tejto oblasti, aj sme sa o tom rozpravali, zeby ja chcem aj viacej sexovat kvoli nej, nie len kvoli sebe, vsak ja by som jej chcel dopriat orgazmus aj pri sexe, rukou je to uz taka rutina :)

Slecna A.

hovorim ti, necuduj sa jej...A porozpravajte sa o tom. Povedz jej, ze by si chcel trenovat svoju vydrzis, ale potrebujes k tomu ju :) Ze to chces medzi vami v tejto oblasti zlepsit, ale bez nej to nepojde. Necakaj ale od seba okamzite zazraky, nepojde to hned. Chce to hrozne vela uprimnosti, skusania...Ved o tom by sex mal byt, nie? Nejdes predsa do vztahu s tym, ze sa v sexe poznate dokonale. Musite sa objavovat, skusat, co komu robi dobre. Dolezita je uprimnost. Takze sa pekne na tuto temu porozpravajte.