Oralny sex....

lea128

Tak v prvom rade to moze porovnat na zaklade toho, ci je pre nho nechutne uspokojit svoju frajerku jazykom. Kedze nie, tak to znamena, ze nezdiela k dannej veci rovanky nazor. Pri orale zena predsa nemusi brat do ust cely penis, tak ze sa zadusi...aspon zo zaciatku nie. Ja ked napriklad svojho priatela milujem, milujem na nom vsetko, a nepride mi nechutne mu spravit oral, uz len kvoli tomu, ze je to obycajny organ ako kazdy iny...ale samozrejme, ze nato ma kazdy iny nazor :)

mellisa

No, ale ako zistí prečo je to nechutné pre jeho frajerku? Čo si ma pchať do huby banán či vibrátor, či čo?

lea128

Melissa, pises, ze si inteligentna, skvela a super, nie? Ako mozes napisat taku nelogicku vec? Preco by chlap chlapovi mal robit oral, samozrejme, ze toto je homosexualne a uchylne. Ked to chces porovnat primerane, treba porovnat sexualne praktiky ineho pohlavia, nie toho isteho, chapes? :D

mellisa

No, ale k téme, oro sa pýtal prečo to nieje jeho frajerke pochuti, tak som mu odpovedala, že nech si to skúsí a zistí. Prax je najlepší učiteľ v živote.

Iba Katka

Mellisa a nie je to tým, že navštevuješ témy, aby si vyjadrila svoj opačný názor na daný problém a zároveň napísala to, čo zakladateľ témy nechce ani nepotrebuješ počuť? A nie je to tým, že miesto toho, aby si to nechala tak, tak stále dookola reaguješ a hustíš do ľudí svoj názor, ako keby len tvoj názor bol ten správny? Neznamená to, že ty sa chceš hádať? Lebo už pred tým si napísala, že sa nebudeš vyjadrovať a ideš k slušným ľuďom a komentovala si ďalej.