Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

Gulbertine

Vsetkym pekny den! Ono v dnesnej dobe podla mna je dolezite po prve) dbat o plet co z najmladsich rokov, urcite by som zacala do 30 ky aktivne kremovanie malych vrasok. Po druhe) prirodna kozmetika nemusi byt vzdy uplne ta najvhodnejsia, ten efekt nemusi uplne najidealnejsi. Napr. Muz tiez pouziva kozmetiku na tvar, nie je to uplna organika ale je velmi spokojny. Vrasky na cele ktore sa ku uz s vekom zacali robit neprogresuju, su viditelne ale nerozsiruju sa. Plet vyzera zdravsie. Pouziva ale 50 eurovy krem biotherm homme. Rozumiem ze to je pomerne draha zalezitost. Po tretie) ja osobne si vyberam drahsiu kozmetiku, zase nehovorim ze aj lacnejsie kozmeticke vyrobky su zle, ja nikedy pouzivamaj arganove oleje, kozmetiku z mrtveho mora, alebo nedavno som skusila zensenovy krem sibircanky ale skusila som uz hodne. Ja skor kombinujem - pouzivam francuzsku kozmetiku prevazne, ale niekedy kombinujem. Moja rada, treba skusat viac, alebo kombinovat tie kremy.

mahi

ahojte. Urcite odporucam prirodnu - ale cisto prirodnu kozmetiku, niektore znacky az tak prirodne nie su, ako prezentuju.... :-/ ak maju znamku NATRUE napriklad - ta garantuje prirodnu kozmetiku.
Pozrite info a produkty na www.naturshop.sk

(znacky - weleda, Dr.Hauschka. Logona, Sante, Lavera atd....)

zlatusa

Máš na mysli DADO SENS PURDERM? Je to pre mastnú pleť určené, ktorá ma problémy s akné. Super je to, že je určená pre každú vekovú kategóriu, že nejako to nie je potrebné riešiť, ja som ju teraz objednávala pre sestru, pre jej dcéru lebo má veľmi mastnú pleť

lulina_majerova

s ktorou stylinka? Ja mám skúsenosť s Annemarie Börlind a pre mňa je to číslo jedna, čo sa týka prírodnej kozmetiky. Mám pri nej istotu, že to zloženie je čisto prírodné a tým pádom pleti neškodi a nezaťažuje ju :)

stylinka

mozem povedat, ze som s touto kozmetikou uz tak povediac zzita. tiez mi trocha trvalo, pokial som sa k nej dostala, no teraz by som uz inu nechcela. od odlicovadla cez makeup, krem na den aj noc

annninka

Brigita232: Každá pleť je iná, má iné problémy, iné veci nás trápia, k tomu treba prispôsobiť aj samotný výber druhu kozmetiky. Ale faktom je, že zloženie je gro toho všetkého ;-)