Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

vitavi

Tuk je spolu s cukrom hlavnou príčinou zápalov. Pozor i na tuk v mlieku a v jogurtoch, koláčkoch a pečive, mäsových výrobkoch a "rastlinných" maslách.

RNG

Chlamidie podstatne znizuju imunitu tela, tqkze moze dostat ovwela lahsie infekcie, kdekolvek v tele Takze prvorado treba potlacit chlamidie a zaroven roZne ine , kvoli nim premnozene mikroby v tele. Najviac v tom pomoze naprava crevnej flory na probioticku(tj brat mikrovlakniny a probiotika kazdodenne), a pomozu casto aj rozne antimikrobialne, ako citricidal, oreganovy olej, Berberine a serrapeptaza, co odmaskuje rozne maskovane infekcie a je zaroven protizapalova. Protizapalove su aj curcumninoidy vo vyssich davkach az 3 x 1500 mg s bioperinom, kde curcuminoidy su tiez mierne antiomikrobialne a zaroven antioxidacne.

Carol128

Ahojte,
Ako ste to vyliecili ? trpi este niekto stym ?
Mne chlamydie sposobili zapal prostaty a uz sa liecim 4ty mesiac.
Viete poradit ?

Dakujem

ivan42lv

Tuky asi nie, som vegetarian (mlieko, jogurty, vajcia, ryby ano, no ani syrom neholdujem, nemam ich rad), ale v case kedy to zacalo som naozaj jedol nadmerne mnozstvo sladkosti. Na zaklade skusenosti inych som to sice zredukoval, ale s chronickym zapalom je to tazko, raz to clovek dostane... ved to poznas.

vitavi

Pomohol ti možno preto, že hlavnou príčinou problémov s prostatou sú nadmerne prijímané husté a lepkavé tuky. V kombinácii s cukrom spôsobuj i zápaly.

ivan42lv

Trpel som 3 roky, vyskusal vsetky mozne figle a rady a nakoniec som nasiel riesenie uplnou nahodou, pri snahe zhodit par kilo - zistil som priamu zavislost medzi uzivanim L-Carnitinu a bolestami. Pri uzivani bolesti vymizli do 2-3 dni. Teraz uz uzivam L-Carnitin len sem-tam, ked mam pocit , ze cosi sa vracia, hned to zastavim v zarodku. Vedecky vyklad nepodam a ani sa mi to nechce studovat, pre mna riesenie na 100%, predtym som vyskusal snad vsetky rady, bylinky, termo pradlo...antibiotika... ak bude mat niekto podonu skusenost, budem rad ak mi napisa na ivan42lv@atlas.sk

globucnik

Precital som si prispevky a musim povedat ze s nebakterialnym zapalom bojujem od decembra 2006. Velmi narocnych 5 mesiacov mojho zivota. (Cez leto som sa z toho ako tak dostal) Urolog bol najvacsi vtipkar. Ja ako vystresovany sopliacik som nechapal co mi je. Co to je a preco.... To preco nechapem dodnes. Musim podotknut ze po dokladnom sledovani mojho stavu sa periodicky v mesiacoch septembri oktobri a marec april problemy vzdy objavia. VZDY. Teraz som uz kludny. Nepanikarim naordinujem brusnice tekutiny teplo. Po par dnoch som ok. Telo si zvykne Na zimu jednoznacne termopradlo.bez neho by som sa asi obesil. Nevydrzal by som. Nedokazem obsediet na studenom, trochu ma ukludnuje, ze niesom sam,desi ma ze moje symptomy ani jeden z 3 urologov kde som bol nebrali vazne. Iba mavli ze to nemoze byt nic. Takze vdaka tie obsedene hodiny v cakarni a trapny pocit pre nic.
Myslim ze totalny a hlavny spustac je chlad. (Nebakt) Chladne sychrave pocasie... A okamzite som v tom. Minusove teploty nerobia vobec taky problem ako obdobie prechodu 13-5 stupnov. Drzim vam vsetkym palce a este zhrniem co mne pomaha pri liecbe.
1. Teplo (termopradlo z ovcej vlny ziadna bavlna) vyhybat sa prievanu chladu, chodidla v teple za kazdych okolnosti...pri plavani okamzite vyzliect mokre plavky
2. Brusnice
3. Tekutiny
4. Slnko (asi sa prestahujem)
5. Koloidne striebro
6. Erekcia (znie to sialene ale ano pomaha to)
7. Teply kupel (sprcha)...absolutna extaza
8. Bye bye cukor. Vela zeleniny. Hlavne odstavenej
9. Pohyb ( beh cvicenie zlepsuje prekrvenie odkysluje org.)
Liecbe zdar pani!

Peťu

zdravim ondro. zapal prostaty som mal pred niekolkymi rokmi. po antibiotiakch sa mi to vracalo presne jak pises. poobzeral som sa tuna na forach a nasiel som kontakt na p. Balinta z kosic, ktory mi to dal do poriadku. skus. peťu