Oneskorená HAK a tehotenstvo

Kvety zla

Nejde o znizeny ucinok HAK ak si zobrala tabletku do 12 hodin (A ty si ju zobrala do 4 - tabletka tym padom VOBEC NEBOLA ZABUDNUTA).
Chloe ma vysoke hladiny hormonov, cize to nebude ani tym ze by bola nizkohormonalna. Je dost caste ze zeny prve tri mesiace spinia pocas brania HAK, no ak sa ti to ani po troch mesiacoch neustalilo, zasla by som na tvojom mieste za gynekologom poradit sa. Je mozne ze ti jednoducho nesadla. Hoci spinit mozes teraz aj preto lebo si zobrala tabletku po a teraz si si rozhodila hormony.
Chod za gynekologom.

odpovedam

to ti na 100% nepoviem. Viem len, ze som mala s tymto problem aj ja. Mala som spinenie a lekar mi predpisal vyssiu davku hormonov. ze tie nizsie mi neudrzia vystelku. nieco v tom zmysle.
Lenze ja som HAK brala ako liecivo na cysty, nie proti otehotneniu, cize toho som sa nebala. Istejsie bude, ked zavolas svojmu lekarovi, nechcem ti podavat klamlivu info.

odpovedam

uplne zbytocne si uzila tabletku po.
baby, citajte si pribalove letaky, tam mate vsetko vysvetlene. Ak by si tabletku HAK vzala aj o 22 hod vecer, nic by sa nestalo. jedna tableta ma totizto ucinik 36 hodin. takze 12 hodin sa mozes omeskat...

A spinenie mimo menstruacie znamena bud znizeny ucinok HAK (ak napr. beries nejake ine lieky) alebo ze dana davka hormonov je pre teba nizka...