Norethisteron (liek na oddialenie menstruacie)

marcel polak

Moja zena brala v stvrtom mesiaci tehotenstva 6 dni tabletky norethisteron. a chceli by sme vediet ake to moze mat nasledky na babetko nevedeli sme otom ze je tehotna.vopred dakujeme.

marcel polak

moja zena bola v stvrtom mesiaci a nevrdeli sme otom ze je tehotna a uzivala 6 dni tabletky menom norethisteron. mozete mi neaky odbornici poradit? vopred dakujem.

lusiliu

ahojte baby no mne sa nic nestalo secko v pohode ... ked som ich dobrala no maximalne 4 dni tak za den uz boli kramy spat :)

soraya

...chcela by som poradit - ak ma niekto podobnu skusenost - lekar mi predpisal tieto tabletky na 4 mesiace, pretoze mavam niekedy aj po 2 tyzdnoch menstruaciu (neopakuje sa to kazdy mesiac), s tym, ze moja diagnoza je myomatus uterus - asi tam robi ten myomik \\\\\\\"sarapatu\ \\\\\\". Vsetky vysledky su inac v poriadku. Ale v pribalovom letaku je to tato diagnoza spomenuta ako kontraindikacia - takze neviem...a trocha sa obavam. Uzivala som ich jedenkrat v minulosti - na oddialenie - dovolenka pri mori, no nebolo to bez problemov. Tiez sa obavam tych neziaducich ucinkov - i ked lekar povedal, ze je to male mnozstvo hormonu, a nemalo by sa to nejak prejavit. Ale kazda sme ina... Budem rada za kazdu odpoved. Vdaka.

lea

Ahojte, mne raz gynekolog dal podobne lieky na oddialenie menst. kvoli dovolenke a bola to hroza. sice to primarne pomohlo, ale mala som cudne nalady a menstruacia prestala na 3 mesiace uplne. A keby mi ju lekarka nevyvolala akupunkturou, mozno ju nemam dodnes.. tak neviem, mozno niekto iny je menej citlivy na podobne hormony, ale ja osobne by som to uz neopakovala.. nestoji to za tie poruchy cyklu potom

lusiliu

ale sakra ja nejdem ku gynekologovi :) nemam na to ani cas tak preto sa pytam ako uz som ich raz jedla ale pre istotu .... :)

peter pan

nemalo by, ja som ho uzivala asi takto pred rokom asi dva tyzdne lebo sme sli k moru a nemala som ziaden problem, rano a vecer som si spapala tabletku a mala som pokoj.. potom som ich vysadila a za tri dni bum... pokial nepatris do dakej rizikovej skupiny co ma problemy z menstruaciou tak by ti nemali nic urobit... len ich neuzivaj prilis dlho a prilis casto