Mám v sebe veľa hnevu a ťažko sa ovláda

Príspevok v téme: Mám v sebe veľa hnevu a ťažko sa ovláda
Nervacik

Ahojte.

V poslednej dobe mám dosť veľký problém so sebaovládaním a ťažko sa ukľudním.....pred pár mesiacmi som začal chodť s jednou babou, s ktorou som sa poznal už 3 roky, a od základov som sa kvôli nej zmenil. Predtým som bol prázdny, bez pocitov a nezáležalo mi vôbec na nikom, bez akejkoľvek empatie. V podstate som len napodobňoval správanie ostatných aby som nejak zapadol. Mal som však sebe niečo čo sa mi pravidelne vracalo, a to bol hnev. Nič iné okrem hnevu som v sebe nemal ale ovládať som ho dokázal, potom som však začal cítiť, mať pocity ako človek, zaľúbil som sa, čo by som ani ja do seba nikdy nepovedal, ale odvtedy je o mne všetko rozhádzané a tieto návaly hnevu mi prichádzajú častejšie a sú veľmi intenzívne. Už sa mi tak ťažko ovláda, že mám niekedy pocit ako keby mi išla vybuchnúť hlava....Ľúbim ju veľmi, ale ak sa to v sebe nenaučím kontrolovať tak to bude asi zle.....Čo mám robiť? :(

Noemi44

Skús sa začať venovať nejakým koníčkom. Začni cvičiť alebo hocičo iné rob aby si si zamestnal myseľ.