Hanbim sa za to a trapi ma to

Príspevok v téme: Hanbim sa za to a trapi ma to
Sebo23

Ahojte,
chcel by som sa zverit s problemom, ktory ma nesmierne trapi. Mam vybornu priatelku - tu najlepsiu na svete, velmi sa lubime, sme spolu stastni. Problem je ale niekde inde. A to v posteli. Velmi rychlo sa spravim, co by len par sekund, max. 1 minuta. Vzdy sa citim zahanbeny, ze moja vydrz je na takejto urovni. Niekedy mam pocit, ze radsej by som sa nemiloval, ako sa takto strapnoval. Priatelku viem velmi dobre navnadit, tu chvilku si uziva a vidiet, ze by sa aj pri tom uspokojila (co sa uz par krat skoro podarilo), ale vzdy som ju predbehol a skoncil som prvy ja. Dost som z toho smutny, lebo mam pocit, ze zlyhavam v takejto veci, i ked nie je to najdolezitejsia vec v zivote. Nevedeli by ste mi poradit ako to vylepsit, nejake rady z vlastnych skusenosti?
Dakujem vam.

PS: je mi 23.

Emil

Presne, dajte si prve kolo, kym ju polizes, tak si pipo oddychne a potom ju mozes este dlho zasuvat a urobit sa naraz. Neboj naucis sa to ovladat.

Emil

Ja to robim takto, najprv sa urobim ja a potom sa venujem polovicke. A potom to uz tak rychlo nepride a urobim ju aj tri krat a potom sa doklepnem este raz. Vyskusaj to takto, nam to vyhovuje.

Sebo23

je mozne, ze by sa to dalo zlepsit aj sportom napriklad? behanie, posilnovanie? ja sa nevenujem ziadnemu sportu a moja praca je sedava za PC, takze skoro ziaden pohyb :/

odpovedam

Z antidepresiv si psychiku neposramotis. Antidepresiva zvysuju serotonin v mozgu - v podstate je to "hormon stastia". Prestanes byt frustrovany z mozneho zlyhania. Ak nechces brat serotonin, tak jednoducho pred sexom s priatelkou masturbuj. Niekomu to pomaha udrzat dlhsie erekciu.

Sebo23

o liekoch viem, lenze viem, ze tie lieky su na principe antidepresiv a nerad by som si nejak z toho posramotil psychiku alebo nieco take.

ikfhwoeg

mat tak tvoje starosti ;)
ale myslim, ze lieky na to su, dnes su uz takmer na vsetky taketo "problemy", ale na vazne choroby nie :) takze urcite!