No čo mi je?

Príspevok v téme: No čo mi je?
apache

Zdravím. Ju už neviem ako ďalej. Zacalo to ale pred rokom. Točenie hlavy , bušenie srdca .Išiel som za doktorku že mam zvýšený tlak že to nič nie je. NO ale posledný mesiac dva to je už iná káva. Pridružilo sa k tomu pocit navracanie, ako keby som mal každú chvíľu odhadnúť, ako keby somsa nemohol nadýchnuť, zášklby po celom tele. Porad ma chytá strach (a už aj dycham do sáčku to ma naučili na pohotovosti kde som už pár krát zavítal) bojim sa že mam inkfart. Takže znova svojej doktorke .Absolvoval som všetky možné vyšetrenia:krv, moč, rtg pluc, ekg, gastroskopiu (našli helikobaktera a vyliečili) štitna žľaza, ct hlavy a krku . Všetko dobre len ct krku ukazalo 6/7 stavec ze tlačí na miechu ale dr. povedala že to nič nie je. A ct hlavy ešte neviem výsledky. Tak všetci dr. hovoria že mi nič nie je ze musím ist na psychiatriu.Čo ja si nemyslím ale reku dobre idem tam.Pani dr. ma vypočula a predpísala escitalopram a neurol.Prečital som si letačiky a šup lieky do šuflika. To ja potrebujem takéto lieky a že antidepresiva.A tak som trpel dalej.No ale už sa to nedalo vydržať furt zle , na vracanie , bušenie srdca tak som si tie tabletky dal.No ale díík.Uživam ich 10 dní a 10 dni mi je zle na odpadnutie nonič mmoc.Doktorka mi povedala aby som ich nevysadzoval.Lenže ja si stále myslím ze nemám depresie že chyba bude niekde v tele a dr.na to nevedia prísť. No neviem čo mam robiť .Či ich brat alebo nie.Keby som bol psychicky ok a beriem ten escitalopram nemôže mi to uškodiť? Ja fakt neviem som dva mesiace PN a v takomto stave si neviem predstaviť návrat do roboty. A ešte k tomu som 7kg schudol.Preto si myslim či to nebude niečo z bruchom.Začinam myslieť už na to najhoršie.

toto

ani protilatky uz v tele mat nemusi,lebo ak to ma dlhsie a zapaly,ktore to signalizovali,boli potlacene atb.,telo prestane bojovat

ebi777

môžu to byť aj parazity v tele, toxokara, toxoplazma

alebo rôzne baktérie, ako mykoplazmi, borélie, etc.

bolo by vhodné urobiť protilátky na rôzne patogény

jasne, že jednoduchšie je poslať pacienta na psychiatriu, ako hľadať príčinu ochorenia.. dnešný trend..

Cindy353

aki super ludia sem chodia, ja sa snazim chlapcovi pomoct lebo ma vsetky priznaky NEUROBORELIOZY a vy sem podpasovo tahate hluposti z inych tem.

vidite, ze vestibularne vysetrenie mu nerobili, bez neho su vsetky orl vysetrenia, ktorymi si presiel bezpredmetne. to je stav zdravotnictva, ze ho vysetruje 5 orl a vestibularne vysetrenie pri zavratoch ich nenapadne. je totiz drahe.

takisto som si 100 % ista ze v tych krvnych testoch Ti nezistovali boreliozu a babeziozu Westernblot ani Elisa - to sa nezistuje dokonca ani pri darcoch krvi (!) a pritom staci jedna nakazena transfuzia a mas chronicku chorobu do konca zivota. tiez v tom zohrava ulohu cena.

a ty Legenda by si mal radsej patrat po pricinach svojich psychickych stavov, ci chces nadalej takto na tabletkach prezivat? ja nemusim byt vestec, aby som vedela ze podla Tvojej podrazdenosti mas aj Ty dakeho parazita alebo infekcnu chorobu, len je najlahsie zvalit to na psychiku

He Is A Legend

To je v pohode Cindy pozna len poruchu vestibularneho oného a boleriozu :D:D Cize vsetci ludia boli nakazeny od kliesta a psychicke problemi neexistuju VDAKA PANU BOHU ze ludia ako cindy nejsu v zdravotnictve to by tu bol kazdy len nasprejovany od spreju proti kliestom a behal s niecim vestibularnym po ulici ... A Apache ked mas zaujem si normalne o tom pokecat vklude napis email poviem ti vsetko a pomozem viem ze zo zaciatku je tazke uverit takej veci ze to je zo psychiky :) Drz sa !

malaanka

Cindy353
to nie je malá výchylka,keď platnička tlačí na miechu.
To je veľmi vážne.
apache
keď ti CT ukázalo,že platnička (nie stavec) tlačí na miechu,tak treba doplniť magnetickú rezonanciu krčnej chrbtice.Opýtaj sa na to dr.
Naozaj je to vážne,ja som išla na operáciu neskoro a teraz musím chodiť s chodítkom.
Nevylučujem ani iné ochorenia,ale treba riešiť tie,ktoré sú preukázané a objektívne.
Daj vedieť čo ti povedala neurologička

apache

Nie vestibularné vyšetrenie mi nerobili. A krv mi brali už ale 5-6 krát to by už zistili či nemám infekčnu chorobu . Všetky výsledky boli ukážkové. Dr.hovorila že podla výsledkov som super zdravý. Raz keď som bol na pohotovosti tak mi tam predpisali lexaurin.A keď to na mna dôjde dam si jeden a k tomu magne b6 a prejde to.Takže to asi bude niečo v hlave.Psychiatrička niečo hovorila o sertonine.