Cim nahradit pecivo?

GoFruit

TimaM naco ta vztahovacnost? Ja som nemyslela v zlom len ako radu ze tam mozno najdes odpoveď.
Na moju otazku si ale neodpovedala radsej si to mohla aby som sa vedela v radeni pohnut dalej. Pekny vecer a skus sa uvolnit a nemysliet na to ze hned ti chce kazdy zle . Pekny vecer

TinaM

je tu milion tem "mozem byt tehotna"? tak snad jedna tema mimo tohto "palciveho" problemu ti neuskodi, nie?
Inak Vam dakujem za odpovede, pecivo chcem vysadit kvoli lepku a neviem este comu. Resp. nie ja, ale moj partner a tak sa snazim zistit, ako sa alternativne stravovat-nechcem ho provokovat teplymi rozkami kazdy den :)

GoFruit

Tato tema tu uz je uplne vycerpavajuco zodpovedana a este tusim aj s rovnakym nazvom.
Nemozes jest na ranajky ovocie?

uško..

síce neopisuješ dôvod prečo chceš z jedálnička vypustiť pečivo, ale ak máš v tvojom okolí Norbi Update obchod, tak ho navštív, majú v ponuke pečivo so zníženým obsahom uhlohydrátov a bez cukru a kopu dobrých zdravých jedál

Sejla

Celozrnna ryza alebo jacmenne krupy. Prilezitostne (ked ma na to clovek cas) sa da upiect v skutku neskodny, dokonca zdravy chlieb bez pouzitia cukru, z celozrnnej muky.

A ja

Tak toto by aj mna zaujímalo.Vyradila som chlieb a pečivo kvôli kvásku,ale s ranajkami mám problém.Neviem vymyslieť čo slané na ranajky miesto pečiva.