Vplyv na ludi

Príspevok v téme: Vplyv na ludi
Lapiduch

Ahojte, uz dlhsie ma trapi moje vplyvanie na ludi alebo ako to mam nazvat. Ide proste o to, ze mam pocit (mozno ide fakt len o moj pocit), ze si jaksi neviem ziskat novych blizsich ludi, takych proste, ktori by sa tesili, ze vas mozu vidiet, ze vam zavolaju ci niekde vybehnes a tak a co sa tyka dievcat v tomto smere, tak to uz asi vobec momentalne. Neviem ci to z tohto pochopite tak, ako to myslim. Nemyslim si o sebe, ze som zly, nudny, sice sa nepokladam za velkeho sympataka. Akoby som tych novych ludi nevedel dostatocne zaujat, ale neviem preco. Tym nechcem povedat, ze nemam priatelov, mam ich, ale ide mi tu o nejaky novy impulz, kde by som mohol spoznat lepsie niekoho dalsieho, ale nieco ma v tom limituje a neviem, co. Vy tiez nebudete vediet, co konkretne mna limituje, ale budete mat mozno nejake skusenosti, rady, napady, ktore by mi mohli pomoct, a za ktore budem ja velmi vdacny, tak sem s nimi :). Dakujem.

Lapiduch

To mi je jasne, ze mi tu nikto nepovie v com robim chybu, kedze ma tu nepoznate. Mozno som sa zle vyjadril, ja vyslovene nehladam nove kontakty, ze idem stylom von niekoho noveho spoznat, snazim sa ich ziskavat tak ako aj doteraz, chodime von s partiou, sport a veci tomu podobne. Idem sa primarne zabavit, ked idem niekam. Len mi to pride akoby som teraz na nich nevedel urobit dostatocny dobry dojem, alebo ako to mam nazvat. Ako je pravda, ze som pri novsich ludoch alebo pri tych, ktorych menej poznam zakriknutejsi, co moze byt tym problemom, no nemyslim si, ze by to bolo tak uplne tym.

mmmMMM

Kym nevidim, ako sa spravas v spolocnosti, tak ti nepoviem , v com presne je chyba. Otazka je, kde sa snazis ziskat nove kontakty. Idealne je, ked sa das do partie s ludmi, s ktorymi ta spajaju podobne zaluby (sport,turistika) a hlavne netlacit na pilu. Stretnes sa s nimi viackrat, aby si zvykli na tvoju spolocnost a oni ta potom sami zavolaju, ked budu nieco organizovat. Ale hlavne to nesmies riesit ako svoju hlavnu ulohu. Jednoducho tam chod s tym, ze chces stravit pekny cas s ludmi, a nie s tym, ze si ides najst kamaratov