Regresná terapia

Príspevok v téme: Regresná terapia
ORIONKA0235

Dobrý deň, rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s regresnou terapiou, ktorú som absolvovala už 2krát. Rada by som sa opýtala ľudí, ktorí sa regresu už zúčastnili, že aké mali pocity po..ja som si svoj prvý problém vyriešila už na jednom sedení. Na mojom druhom sedení som sa dostala do dvoch minulých životov. Zaujímam sa o pocity po regresnej terapii...pretože tam je určitý čas počas, ktorého sa musí telo vysporiadať s novými informáciami...a svoj druhý problém som si riešila, čistili sme situácie...prežila som si aj na tele pocity z minulého života...prosím opíšte mi Vaše pocity, ja sa cítim troška zvláštne na jednej strane veľmi spokojne, veselo, uvoľnene...cítim, že niečo sa spustilo...no a na druhej strane...mám troška chvenie v podbrušku...keď si to pripomeniem....je to dva dni po regrese..a troška ma jemne pobolieva hlava...ďakujem

_meno

ahoj orionka

ja som sa prihlasil, ale az v marci mam termin :-) este som neabsolvoval sedenie.

mno akurat sa bojim, ci vsetky duse su re-inkarnovatelne. Nieco ako preco by sa reinkarnovala zloba?
nahodou k tomuto by si nieco mohla napisat ?
Alebo ak tu nechas na seba kontakt, vdaka

dakujem este raz a prajem pekny den orionka :-)

daniuska

Citala som o tom, ale aj vela skeptickych nazorov...neabsolvovala som to este na zivo, tak sa nejdem vyjadrovat len sa chcem spytat, ze ci si si ista, ze to, co si zazila bol naozaj navrat do minulych zivotov, alebo len tvoje podvedomie spolupracovalo s terapeutom a voviedlo ta tam, kam si vlastne ty sama chcela, toto som totiz o tom citala...