Muz ma zacal bit

Príspevok v téme: Muz ma zacal bit
zara9

Ahojte mam problem..pred par mesiacmi som zistila,ze muz si nasiel milenku..ked som mu povedala,ze o nej viem,zacal sa vyhovarat ze to je len kamaratka..bla bla..potom prisiel domov opity a zbil ma,hodil na zem a dokopal..nejako sa to utriaslo a vsetko bolo relativne v poho..slubil,ze si s nou teda uz nebude pisat..lenze pred par dnami sme boli na jednej akcii kde bola aj ona..jasne ze z neho nespustila oci a on tiez po nej pozeral..potom odisla a za chvilu zmizol aj on..vybrala som sa ho hladat..po par metroch vidim,ze mi ide oproti a ked som sa ho spytala,ci bol s nou,vybuchol,prefackal ma,chcel ma hodit na zem a krical,ze ma zabije..uz som zufala,co mam
Robit???odisla som a spim zatial v hoteli..nemam kam ist,nemam anii pracu,som doma uz par rokov..nechcel,aby som isla,ked nemusim..sme spolu uz 18 rokov..:( aj preto ma to trapi..ze teraz po takej dobe mi toto spravi..

pompiKoláčik

Ty si ale trubka. Sorry no nechat sa mlatit nejakym hulvatom nadrzanym ?!!!! Zenske ,kde sa podela vasa hrdost ? Si vazne ,az tak na nom zavisla ,ze si nemozes zaplatit nejaky ten podnajom ,alebo ist utierat starcom do Rakuska rite ,len aby si mala nejake to euro ? Taketo zenske ma normalne rozculuju ,zakvacia sa na krk muzskemu ako pijavice a dufaju ,ze povinostou muza je ,zivit ich.
Pracuj na sebe ,zacni UZ AJ ,nie zajtra ,ale DNES !!!
Kuuurnik aj s vami zenske ,spametajte sa !!!

zara9

Nie som chudera,ale neni to take lahke odist po tolkych rokoch..lahko sa ti pise,ked si neni v mojej situacii hdudgx..
Ale asi to bude najlepsie riesenie..lenze mne nikto neuveri,ze muz je schopny tychto veci.. cela rodina,aj znami ho povazuju za mileho,ochotneho pomoct,vsetko vybavit..

0vecka

inak to su take reakcie (teda najme hdudgx).... po 18tich rokov bez prace slecna nema moc na vyber a maloktora zena ak vobec nejaka by v takomto pripade hned odisla... ale je pravda no ze to vyzera tak ze najlepsie riesenie je odist.. v podsate ma Multilevel pravdu IMHO...

MultiLevel

ked si zadas do googlu "spolubyvanie", najdes kopec ludi, co hladaju niekoho do podnajmu do spolocnej izby, ale najdu sa aj samostatne izby

MultiLevel

Keby ma muz dokopal, bolo by to asi posledne, co by mi v zivote urobil. Okamzite si mala odist od neho v tom momente! Ale ako vidim, ste tu dvaja, co totalne nezvladaju riesit problemy...Neviem co myslis tym "sa to nejak utriaslo", lebo ja si vazne neviem predstavit, ze ma muz zmlati a ono sa to "utrasie"...Neutriaslo sa nic. Zober sa od neho a chod prec! Urcite sa najde kamoska, sesternica, babka, mama, otec, teta, ujo, NIEKTO, kto ta k sebe vezme na par dni. Ak im objasnis situaciu, urcite ta niekto k sebe zoberie. Ide o to, aby si nielen od neho vypadla, ale aby si si aj nasla pracu. Zober hoci co, co ti zaruci aky taky prijem! Az si cosi nasetris, mozes ist do podnajmu. Urcite nie sama, lebo to financne zvladat zrejme nebudes. Mnohi si vsak beru podnajom s viacerymi ludmi, najma studenti. Nevahaj a chod do toho, kym sa nepostavis na vlastne nohy a nebudes mat usetrene tolko, aby si si mohla najst nieco sama...A okamzite sa rozved....

ja456

Ak nechces byt do konca zivota nestastna, okamzite to s nim skonci. Vsetko ostatne sa casom vyriesi. Rozved sa, poriadne ho osklb pri rozvode.

hdudgx

boze moj co ty si za chuderu. davno si odnehomala odist. teraz sa nechas bit a podvadzat , len aby ta myl kto zivit ze? ubohe