Otázky ohľadom predlžovania vlasov za tepla

Príspevok v téme: Otázky ohľadom predlžovania vlasov za tepla
m8cr6

ahojte chcem sa spýtať dievčat/žien čo už mali alebo majú predlžene vlasy za tepla keratínom.
Musím umyť vlasy deň pred predlžovaním?
Kedy môžem farbiť predlžene vlasy ak sa stane, že nadpojené vlasy majú trocha iný odtieň?
Ako sa o ne starať, aby vydržali čo najdlhšie?
Ako zistím, že kaderníčka, čo mi to bude nadpájať je dobrá?
Ako sa dá spoznať, že nejde o vlasy REMY?
Môže sa spať v nátačkách ak mám predlžene vlasy?
ďakujem :)))

m8cr6

pravdepodobne som natrafila na kravu čo mi povedala že mi nadpája remy vlasy a nie su to remy. ked prejdem prstami v protismere tak nezadrhávajú sú rovnako hladké, motajú sa strašne, krepovatejú. čo možem spraviť??

Misickaa4

ahoj,
odpoviem ti podľa seba a svojej skúsenosti, aj keď neviem, či ti zodpoviem všetky tvoje otázky, ale aspoň to , čo viem:
vlasy, si môžeš umyť pred tým, pretože potom budeš musieť vydržať myslím dva dni bez umytia
nadpojené vlasy si môžeš farbiť, mne to robila kadrníčka tak, že nafarbila moje, tou istou farbou nafarbila tie predlžované a následne po umytí a vysušení mi ich nadpojila.
starať sa treba poriadne a to- veľa ich česať aby sa ti nepouzlili, neumývať hlavu v predklone, nepoužívať na spoje olejčeky ani žiadne iné prípravky, používať kvalitné šampony, kondicionery, pred žehlením poriadne naolejovať, nečesať ich mokré. to sú také základné veci.
či je dobrá kaderníčka, čo ti ich bude nadpájať- pozri si jej práce,skús nájsť nejaké referencie-toto je dosť zložité , proste musíš nájsť dobrú kaderníčku- nie taká ktorá si za robotu vypýta 5eur-to asi nebude dobrá kaderníčka.a spať v natáčkach môžeš.
dúfam, že som ti zodpovedala aspoň väčšinu otázok, inak pohľadaj ešte na nete, je tam toho plno aj ohľadne starostlivosti o také vlasy- dúfam, že napokon budeš spokojná :)