Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Klebsiella Pneumoniae

najki

Dobry deň, mal som tiež problém s nejakou zakernou baktériou v tele, ktorú som si priniesol z Bulharska a bojoval som s nou dlhe dva roky (viem že to nie je klepsiolla ale nižšie je odpoved). Som zásadne proti atb. a nevedel som si poradiť a dostal som od známych kontakt na jedenho pana, ktorý vyrába prírodné antibiotikum na všetky SUPER BAKTERIE rezistentne voči antibiotikám. Je to nejaké luhovanie a tinktura zázvoru a následne zmiesavanie s kvalitným medom, výroba trvá cca 30 dni. Používal som to 2 mesiace cca 0,5 l cize 250 ml na mesiac a zaberalo to uzasne no tiež som upravil stravu žiadne mäso, pečivo, a mliečne výrobky. Skúste kontaktovať toho pána ak by ste mali záujem to vyskúšať. Tu je email prirodne.antibiotika@gmail.com

Prejdem všetkým skóre uzdravenie

ORL

Ak je táto baktéria vo hrdle a nose (ako písala zakladateľka tejto témy) odporúčam orálne probiotikum Bactoral. Účinne inhibuje rast nebezpečných baktérií ako sú napr. S.pneumoniae, S.pyogenes, H.influenze ...
Užívanie je dlhodobého charakteru, kým nedôjde k úprave ústnej mikroflóry.
Pri gynekologických a uro infekciách môže byť ako alternatíva k ATB liečbe napr. Blokurima (D-manoza) zmieňovaná v predchádzajúcich príspevkoch.

Monii28

Prosim o pomoc,mam tuto bakteriu aj s manzelom.Mne sa prejavuje gynekologicky a manzelovi urologicky,obaja mame minimalne tri liecby antibiotikami za sebou a nic nepomaha.

Monii28

Prosim o pomoc,mam tuto bakteriu aj s manzelom.Mne sa prejavuje gynekologicky a manzelovi urologicky,obaja mame minimalne tri liecby antibiotikami za sebou a nic nepomaha.

eriksarmir

dobry den, prosim pana RNG o pomoc, bojujem s bakteriou klebsiela a antibiotika mi nepomahaju, poradite mi prosim ako sa toho zbavit?

klepsidiella

Dobrý deň
chcem sa spytat na uzivanie Citricidalu v tehotenstve, v 2 a 3 trimestri... Ide o zistenee Clepsidielly vo vytere z posvy. Bez nejakych priznakov. Kedze po prestudovani internetu vsade pisu ludia skusenosti, ze ATB vacsinou aj tak nezaberu, chcem sa spytat na Citricidal, ktory doma aj mame ale neviem, ako je to s uzivanim v tehotenstve ( mam pocit, ze chinin obsahuje a ten tehotne nesmu....)
Dakujem vopred za nazor.

RNG

Citrovital je velmi malo ucinny. Odporucam ti zohnat si pravy citricidal, tj taky, co jasne hovorize obsahuje quaternialne zluceniny Roztok z neho sa da pit kedykolvek a dokonca aj v kmbinacii s atb, hoci osobne neodporucam breat atb, kedze znicenim crevnej probiotickej flory podporia rozne mikroby v tele, na ktore su atb nie ucinne. Najma rozne hlienove kultury, plesne a candidy.

mejka1011

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Otec prekonal septický šok, čaká ho operácia - perforácia pažeráka. Ma nasadený liek amiokordin. V nemocnici sa nakazil baktériami - klebsiella pneumonie,... je možné mu podať roztok citricidalu ? poprípade postačuje rozotk citrovital ? či mu môže uškodiť ? Poprípade ak by to mohol aplikovať v akých časových intervaloch po užití amiokordinu ? ďakujem za pomoc a radu.

RNG

Mnohe urinarne nakazy sa daju odhaknut a splachnut mocom, ked pouzijes cukor D-manozu v davkach 2 gramy(pol lyzicky) kazde 3 hodiny
A daju sa potlacit casto napr Berberinom v davkach 2 x 1 gram. Berberin je ta ucinna latka v cranberry/brusnicovej stave, kde sa nachadza ale len v dost malych mnozstvach, takze na ucinnost musis zjest aspon 50 gramov ovocia viackrat denne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Klebsiella Pneumoniae - Fórum - ZDRAVIE.sk