Sleduje ma niekto?

Príspevok v téme: Sleduje ma niekto?
Kikuša00

Už asi 2 týždne mám pocit že ma niekto sleduje.
Išla som zo školy ja a kamoška a išlo za nami pomaly auto.Keď sme zastali zastali aj oni a spýtali sa nás na cestu že ako sa dostanú na ulicu..naktorej bývam.Ostali sme zaskočené a v strese sme ukázali zlý smer a rychlo sme bežali ku kamoske domov.Potom asi 2 dni nič a v pondelok som išla do školy a zase to auto..Teraz ale nič nechceli iba za mnou išli.A v utorok ráno to isté ibaže pri mne zastali a pýtali sa ma že ako sa volám...ja som začala bežať do potravín a keď som vyšla už tam neboli.V škole to kamoska samozrejme roztrubila na celú triedu a ja som bola za bojka..zo školy som išla sama lebo som bola na kamosku nahnevaná a vtedy išli zase na tom aute a spýtali sa ma či nechcem ísť s nimi že ma zavezu domov.Vtedy som sa tak bála lebo nebol na ulici nikto a jeden vystúpil a otváral mi dvere zrazu sa ale objavil môj spolužiak ktorý sa mi ešte v škole smial ze aký som bojko...Oni rychlo nastúpili do auta.Potom ma spolužiak odprevadil domov celú cestu som ich nikde nevidela.A dnes ráno ma našťastie odviezol do školy ocino aj po mňa prišiel ale teraz to auto parkuje pred našim domom ja fakt neviem čo mám robiť.Je možné že si ma nejako vytypovali??Prečo a načo práve mňa??Stalo sa vám už niečo podobné??Čo mám robiť??

Prezyvka55

:D :D :D moam nejako ta chytil stres alebo co ze tolko odpovedi?

A k autorke temy. Napis spz na slovensku su minimalne 2 verejne DB kde sa auto da preklepnut na zaklade SPZ :D pozriem sa na to auto tych unoscov :D Fotit ho nemusis staci spz. Existuje DB aut s fotkami z technickej prehliadky volne dostupna :D.

pastelka5

auto, v nom nejaki "oni" ktori ta chcu uniest a vytrvalo ta sleduju, raz ta skoro uz dostali na ulici kde nikto nebol ale zrazu sa vynoril tvoj spoluziak, to auto vam teraz parkuje pred domom... ten popis znie ako z nejakeho lacneho filmu

Maoam

to ta sleduju vzdy na ceste ZO skoly? cize vedia, kedy mas cca. koniec

kedy budes mat moznost hovorit s fotrom?
auto odfot, najlepsie ako sa bude dat

spis si vsetko, odkedy to trva, kolkokrat sa to stalo, kto bol do toho zakomponovany (kamoska, spoluziak), ako konali, ked sa niekto objavil, CO po tebe chceli atd. atd. atd.

Maoam

zrejme pojde o nahodne vytipovanie, ak nikam nechodis - bohuzial takychto uchylov je vela a nikdy nevies, vyberaju si nahodne obete, ktore spadaju do nejakeho ich 'typu', staci vyzorovo, proste to je uplne vedlajsie, ide o to zabranit tomu,aby sa daco stalo a hlavne - aby ta sledovali

a to dokaze iba policia

Maoam

14?? ty kks, tak to okamzite ries s otcom a chodte na policiu

myslim, ze si uvedomujes, co by ti hrozilo nastupenim do auto dvom dospelym chlapom, ak by si prezila, nechcem ta strasit ale beztak by to bol trestny cin a nechcem, aby si to musela prezit

tu musis konat a tvoj otec/rodicia detto

Kikuša00

Neviem z kede ma môžu poznať mám 14 na diskotéky ešte nechodím a facebook tiež nemám.A to auto sa pokúsim odfotit ale musím nejako nenápadne aby si ma nevšimli.A Ďakujem za radu.