Čo si všimnete ako prvé?

laurora

Ja sa hlavne cudujem, ako sa vam moze pacit na 3-ka odspodu co tu dal AG 97, ja som sa jej zlakla, ved vyzera ako dieta, totalne detska postava a detska tvar, ako 12 rocne dievcatko... takze nebudte podofilni, ludia

Aja02

cicc, ale oproti mne sú obe krásne, preto sa mi páčia. :-D
A tá Ruska má krásne vlasy, za také by som aj zabíjala. :-D

cicc

Aja02, vidiet, ze sto ludi sto chuti...mna neoslovili vobec, hlavne ta cierna ma tvar ako skrecok... a ta druha tuctova..ale mna sice pacit ani nemusia :D

Aja02

Ja som žena, ale páči sa mi:
Elizaveta Golovanova
www.bimmerboost.com

www.epochtimes.ru

Angelique Boyer
www.fanpix.net

1.bp.blogspot.com

assets.sport.ro

Tie dve sú pre mňa stelesnením dokonalosti. Vôbec by mi nevadilo, ak by som vyzerala aspoň zo štvrtinky ako jedna z nich. :-D

Sejla

Nicole je krásna žena, ale tak mne sa všetci páčia, ale potom pridám nejakú extra hodnotu za charizmu a tú má taká Kate Winslet napríklad.. Možno aj za to, aké postavy hrá vo filmoch:) A nemyslím Titanic :D

Maoam

Nicole Kidman sa mi nikdy nejako nepacila - teda nie preto, ze by nebola krasna, ale nie je to typ, ktory lahodi mojmu oku, jasne, ze bola krajsia, ked bola prirodzena....definitivne.

AG97

ale ja som tie fotky tych bab tu dal nie preto ze su bohvieake krasky ale ako typy na prsia kedze sa tu ovecka dozadovala fotiek. Cize typy zien s malymi a velkymi prsiami ze ktore sa komu pacia. Viem ze nie vsetku su pekne, mne sa osobne paci druha a tretia odspodu, zvysok nie. Takze islo cisto o prsia nie krasu celkovu.
Lulu ja ti neviem, akosi na mna blondiny posobia zlatokopecky a nemam k nim blizko. Asi to bude tym, ze sa o mna take dve zlatokopecke hlavy blondate pokusali v minulosti :D Takze tie typy co davas, mna konkretne neoslovili zial. Ja radsej tmavovlasky nie blond.