Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pokazeny zaludok

Príspevok v téme: Pokazeny zaludok
Fero M.

Prosim vas poradte.
V piatok vecer som zjedol zemiakovy privarok s dvoma volskymi okami. O hodinu som vsetko vyzvracal. Zacalo mi byt totalne zle, doatal som teploty 37,5 a nemozem do seba nic dostat. Celu sobotu mi bolo priserne. Bolest hlavy, chrbticeruk, a neuataly pocit na zvracanie. Ziadna nadcha, ziaden kasel, zuadne problemi s dychanim. Dneska ma uz hlava ani telo neboli ale zase stacila jedna pachut jedla a vecera je vonku...
Napada vas dovod? Vajicka od babky? Ako sa dat dokoly? dakujem

LuciaK.

Mám už tretí deň ten istý problém a vajíčka, ani nič, čo by mohlo podliehať rýchlemu pokazeniu sa v dôsledku tepla som nejedla :(
Presne ten istý priebeh, teplota 37,8 bolesti celého tela (ako pri chrípke) trvali jeden deň...
vidím to na nejaký vírus...
zatiaľ mi funguje jablko postrúhané na jemno a pomarančová šťava - po troškách, pijem Fatru po dúškoch, ale keď som skúsila sucháre, okamžite to letelo von...takže asi ľahko stráviteľné a kašičkovité papanie nám bude osožné...a pomaly !!!

RNG

Skrupina vajca je polopriepustna pre niektore baktterie a sliepka ich znasa z kloaky, tj su zaspinene fekaliami. Bezne maju sliepky v crevach rozne bakterie, co su pre nas skodlive.
Preto sa odporuca vajcia varit na tvrdo.
Komercne sa vajcia hned po zneseni ponaraju do chladneho roztoku chloratov(chlornan a chloritan sodny, (zname ako MMS1 a MMS) a tak sa bakterie na povrchu vajec minimalizuju, dokonca prenikne to aj pod skrupinu ciastocne. Takze sa velmi znacne rozne nakazy, co maju sliepky , potlacia.
Viac na nakazy v jedle pozri na
en.wikipedia.org
Co ja robim ako prvu vec ked si zacnem citit zaludok, vypijem glg koloidnej striebornej vody, co znici mikroby v zaludku skor nez sa dostanu do criev a tak do celeho tela

Sadi

Vajcia mohli byť pokazené, nabudúce ich skús ešte pred zjedením ponoriť celé do vody, ak klesnú, sú OK ak sú tam v strede sú staršie a ak sa vznášajú, sú pokazené. každopádne prejdi na diétnu stravu-sucháre, zrelšie banány, varené zemiaky, ryža s kompótom, detská výživa a pod. do toho sa hydratovať minerálkami, obmedziť fyzickú námahu, nič mastné ani mliečne. ak sa stav do 3 dní nezlepší, ísť k lekárovi. ak sa zlepší, postupne prechádzaj na normálnu stravu a do týždňa by si mal byť OK :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pokazeny zaludok - Fórum - ZDRAVIE.sk