Som zalubenaaaaa....

moniqa87

oni proste nic k sebe necitia a to tak rychlo tie decka nevicitia, keby po sebe taniere hadzali je to ine, este bohu za to dakuju, ale ked problemy taketo nevidia bude to pre ne sok

jacquelin

moji rodicia su rozvedeni, takze viem ;) ale vies, decka sa trapia pretoze su sproste a nevedia o com to cele je- ale ked vidis ako dava foter noz matke ku krku taxa citis lepsie bez neho doma a v pokoji...

moniqa87

jacquelin, vsetkym zalezi na detoch lebo tie to vzdy znasaju najhorsie a je to najvacsia rana prave mpre ne ci maju 10 alebo 20....

jacquelin

no aj ja mam 18 a radim ti nechaj ho-teda ak naozaj lubis ineho! pozri na deti mozes kaslat ak uz maju tolkoto rokov a aj tak vo vseobecnosti nechapem preco tak vsetkym zalezi na detoch- podla mna nema zmysel ostawat spolu ak to neklape nech su deti akokolvek stare...(a poznam to rodicow mam rozvedenych 16 rokov, sice otec s nami zil este par rokov ale to boli najhorsie roky ziwota..)

starosta

ja mam 18. pises ze su dospely a ze jeden ma 18. sice ja to chapem o co tu ide a ze chces bys stastna a nechce aby ste sa zbytocne trapili ale keby sa nasi rozisli tak neviem ako by som reagoval.Asi by sa mi pekne zatocilo v hlave a bum na zem.No neviem a ani nechcem si to predstavit.

zaira6226

pre lenu 67, drižím Ti palce ja prežívam presne to isté čo aj Ty a v sobotu som s tým sekla a priznala sa manželovi. Cítila som potrebu mu to už povedať po polroku vyžadoval manželské povinnosti a nebolo by fér voči mojej Láske, ktorú okrem svojich detí nadovšetko milujem, aby som si ich aj splnila. Naše manželstvo je na rozpade, ale veľmi sa mi uľavilo keď som to manželovi povedala. Prijal to normálne a tým mi aj potvrdil, že ma tiež nemá rád presne tak ako aj ja jeho. Vôbec ma to netrápi. Načo žiť bez lásky, keď s ňou je svet oveľa, oveľa krajší. Držím Ti palce.

stastnosmutna

No nasi sa rozviedli po 25rokoch manzalstva,ked som mala ja 22 a sestra 19,ale aj tak to bol uder pod pas pre nas obe.Otec si nasiel inu.Mama samozrejme nestastna,uz nikdy nechcela vidiet ziadneho chlapa,dokonca sa odstahovala zo slovenska.No ale nakoniec predsalen nasla lasku a povedala,ze konecne nasla niekoho kto ju miluje taku aka je a ospevuje mi aka je laska nadherna,takze nakoniec sa to dobre skoncilo a vsetci su happy.Keby ostala s otcom tak by sa to len zbytocne predlzovalo.Tak drzim prsty aby si sa odbre rozhodla.