Samota a materská

Príspevok v téme: Samota a materská
linka

Už 4 roky som an materskej a začínam mať pocit,že som oddelená od spoločnosti a vonkajšieho sveta.Strácam kamarátky.Tie slobodné išli za prácou do zahraničia.Jedna čo je na materskej tak ma len využívala a chodili sme spolu von aj s detmi len vtedy keď bola sama a nemala ísť s kým von.Ak jej ja nezavolám tak ona sa určite neozve.Dokonca aj moja vlastná rodina ma nepríde pozrieť.Svokra mi dá vždy najavo,že som len nevesta a je to horšie že bývame v tom istom dome.Som s toho nervózna a v depresiách.Velmi by som chcela urobiť za tímto svojím blbím životom botku a zača´t úplne odznova ale neviem ako začať.Uvažovalal som aj nad radou Psychiatra ale bojím sa ,že ma vysmeje.Chcela som začat´ja študovať ale nemá mi kto pomocť s detmi.Zo všteké ho začínam ma´t obrovský strach ,z budúcnosti...Moaj hlava je plná negatívnych myšlienok a ja už neviem ako sa ich mám zbaviť.Sú toto prosím vás aj príznaky depresie?

nathalie

Linka, chod na forum babetko.sk, tam si urcite najdes temy, ktore ta povzbudia, necitis sa takto len ty a spolocne sa da cez to velmi dobre preniest

nikto

nemaj strach,mozno aj tu najdes spriaznene dusicky na svoje problemy.Mas krasne deticky,venuj im kusok zo seba,nech nevidia,ze trpis.Chodievaj aj sama na prechadzky,casom sa pridaju aj druhy.A svokry,tie su take vsetky(cest vinimkam)ziarlia na svoje nevesty...neboj sa