Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

slaninocka

Baby tak ja som schudla zo 72 na 58, uz som vraj bola moc chuda, ale mne sa to pacilo.

A ano. Zacalo to tym, ze som si dala kusok cokolady (dovtedy som sladke nejedla vobec, ani kusok) a skoncilo tym, ze sa prejedam. A ked zacnem aj den zdravo, normalne a je pri mne nieco sladke, nezdrave a poviem si, ze si dam kusok, tak to aj tak zjem cele + vybrakujem celu chladnicku "lebo vsak aj tak som to uz pokazila tym sladkym, tak je jedno, ci si dam este nieco naviac".

Kazdy tyzden priberam :(

Dnes som jedla na ranajky 1 jablko, pomaranc a banan. Na obed som mala masko s ryzou a dusenou zeleninou - mrkva, petrzlen. A na veceru som si spravila puding bez cukru, osladeny steviou a este som si zobla par kruzkou salamu a asi lyzicku bryndze.

A cez den som pojedala slnecnicove semienka.

Co poviete? Co tam vylepsit, co z toho vynechat?

carey

Ahojte baby, tak ja som dnes hotová, v práci nervy, potom ťažký tréning na kondičku a idem sa ešte učiť, ale vidím to tak, že asi do 21-tej zalomím. Jedlo na zajtra pripravené. Ja som dneska mala na raňajky praženicu zo 4 bielkov a jedného žltka k tomu 3 ks knakobroty, káva, zelený čaj, na desiatu som mala 50g ovsených vločiek s proteínom, na obed kuracie prsia so zeleninou a ryžou, pred tréningom mrkvu, po tréningu jablko, protein a na večeru kúsok lososa so zeleninou..asi tak, pekne znova dietka, nech schudnem tie tukové vankúšiky :D zajtra idem na svadob.šaty pozrieť tak potom zreferujem.
Kilečko tak s tými šúlancami no ja som ich včera pojedla teda poriadne ale boli vynikajúce a už som sa s tým kvázi rozlúčila, až ked budem v cieli potom si zas doprajem, som pevne rozhodnutá teraz ísť za svojim a ešte v práci kolegyňa ma podporuje, že ide do toho so mnou, tak sa držíme aj v práci :)

Slaninočka to je brutal pribrať 14kg ktoré si zhodila, neviem si to ani predstaviť, si sa musela asi riadne prepchávať inak mi to nedáva zmysel, ale možno záleží aj z akej váhy si chudla, šak napíš niečo viac, podľa mňa všetko ide a motiváciu si musíš sama nájsť, je to všetko v našej makovičke :D

slnecnica

ahojte,
dnes som behala po lekároch, takže som jedla fastfoodovo, mcdonaldové raňajky - čoko croasant+kapučíno, obed celozrná žemla s cesnakovou nátierkou a šalátom, večeru asi vynechám, som plná
Vitaj opäť v boji, slaninocka

kilecko

Slaninocka a kolko mas rokov ,vysku a kg.
Vsetko to je v hlave ono clovek je spokojny ze schudol a potom zaspi na vavrinoch a nezbada ,ze kilecka sa vracaju.Spomen si aka si bola stastna ked si mala dole tych 14kg ake sebavedomie ti stuplo a co veci nove co si si kupila nie je ti ich luto ,ze ich uz neoblecies.Musis sa zatat ako ja ,lebo inac sa zo zacarovaneho kruhu nepohnes clovek hlada vyhovorky a odklada to zdrave stravovanie a ze sa prejedas nekupuj si domov nic sladke ked nemas tak nejes a povzbudzuj sa ,ze aka budes na seba pysna ked to dokazes.Ja chodim sem na tuto stranku kazdy den pisem co jedavam dievcata ma tu podporia a viem ,ze som na tej spravnej ceste tiez mi to od vianoc trvalo kym som sa radikalne rozhodla ze zmenim stravua dufam ,ze tie kila pojdu dole a som si vedoma ,ze to stravovanie zdrave nie je na jeden mesiac mozno nebudem jest az tak prisno ,ale urcite si vahu udrzim.Ked budem mat 68kg budem spokojna a teraz si dam zavazok ,ze cez 70 kg uz nepriberiem ,lebo tie kila idu fakt tazko dole.
Doschudnutia slaninka a popis sem castejsie ako sa ti dary.

slaninocka

Ahojte baby!

Pisala som vam par prispevkov este minuly rok tiez do podobnej temy, asi si nepamatate..podarilo sa mi schudnut 14 kg, citila som sa skvelo :)

Nanestastie som to vsetko pribrala naspat, ak nie viac a som z toho cela nestastna :( Stalo sa vam uz nieco podobne?

Idem do toho znovu! Drzte palce a dajte nejake rady, ako zostat motivovana a tak :( V podstate kazdy tyzden si hovorim, ze do toho idem a vydrzim tak 2 dni a potom sa prejem do prasknutia :(

kilecko

Tak dievcata vahu mam o 1,5 kg mensiu som spokojna.
Dnes na rano bio jogurt
desiata,biely jogurt
obed fliacky kapustne
vecera fliacky kapustne
v priebehu dna 2 kavy a 0,5 litra detoch cistiaci caj s vilcacorou je celkom chutny a 1,5 cistej vody.

kilecko

Carey a neuveris jak som teraz moje zdrave stravovanie zacala tak som svoje prejedanie zakoncila sulancami s makom jaaaaj boli fantasticke ,este si dam ,ale az ked pridem do mojho ciela.

Slnecnica na tu mrkvu udusenu na cibulke uz nic len 10dkg si nastruham syr uz niiiiiic k tomu aj teraz si idem dat na veceru udusenu ju uz mam este si ju hodim ohriat do mikrovlnky mam to rada horuce a nastruham syr na to a mnamka zdrava na veceru .

A zajtra rano sa vazim dievcata som zvedava ci sa vaha pohla po tyzdni,ale urcite ANO citim sa tak.

slnecnica

ahojte,
včera:
R: vajíčka+kornšpic
O: cestoviny s tuniakom
V: kedže som obedovala dost neskoro, dala som si za hrsť orieškov
dnes:
R: ovsená kaša
O: paradajková pol+cestoviny zo včera
V: mozarela s paradajkou a hláv. šalátom
Celý víkend som malovala a upratovala, takže to povazujem za cvicenie :-)

kilecko

Carey ta snehova nadielka v piatok vela ludom skrizila plany aj nasej Helus.

Jasne ,ze to spolu zvladneme vy ste tu taka moja moralna podpora.

Som rada ,ze som sa rozhodla z tymi kilami zatocit ved teraz ked sa nosia zimne bundy je to najlepsie.

Mala som vahu co mi isla na 85kg to bol signal pred 2 rokmi pre mna ,aby som sa spamatala a nepridavala si uz viac kil ,lebo cim clovek neskorsie zacina a to je to potom tazsie ,teraz mam kontrolku ked sa mi vaha blizi na 75kg a vytuzena vaha 66 az 67 kg dole viac ani o jedno deko.Potom by som sa uz citila zle.

Doschudnutia