Veľa sa zamýšľam - Neviem sa sústrediť

Príspevok v téme: Veľa sa zamýšľam - Neviem sa sústrediť
Detektor

Dobrý večer. Chcelby som dostať dáku radu pretože poslednú dobu sa čoraz voac a viac zanýšľam a hlavne pri učení ale čim dalej tak tym viac a taktiež aj pri bežnych situaciach v skole, vonku, doma. Užil som parkrat marihuanu ale pochybujem že mi narušila schopnosť sustrediť sa. Neviem čo stým a už mi to leze na nervy lebo si pripadam byť ako odtrhnuty od reality. Vkuse sa zamyslim nad inymi vecami napriklad co by bolo keby a tak ďalej a najmä pri uceni... Neviem sa naucit ani len za*ranu jednu stranu primitivnych poznamok pod jednu hodinu.Bol som taky aj davnejsie, to viem, ale mam pocit ze je to cim dalej tym castejsie a silnejsie

Vopred diky za odpovede.

iggzik

mozno mas to iste co ja,, nikdy som sa koli tomu neucil a nestudoval, a tiez som ani neprisiel na to ako s tym vykaslat..

90% mozno aj viac ked citam daco mi zacne pobehovat mysel inde a vacsinou uz na tretom riadku nemam sajnu o com citam a pod.. ja som to mal az pokial mi pamat siaha,, to je zakladka asi 3 rocnik,,, teraz 31r

Detektor

Ale ako by som to povedal jak ked sa zamyslim tak to neni tak ze mam pocit uzkosti a nerozmyslam nad zlymi vecami praveze nad dobrymi a vtedy mi to nevadi. Ale zabera mi to vela casu a takto to myslim nejak to obmedzit zmensit.

Nickname81

Niesi sám:) ja mam 18 rokov ,asi pred mesiacom mi zacalo busievat srdce raz som sa tak vystrasil ze som zavolal az zachranku lebo ma az palilo na hrudi a samozrejme som si na internete nasiel hluposti,vysetrili ma ale nikde ani na ekg nič nebolo a odvtedy sa furt pozorujem a mavam zmeny nalad a niekedy si namyslam hluposti takže tak,treba sa s tym pobit a nepripustat si ziadne zle veci a hlavne necitat o sebe nič na internete:) skus sa porozpravat s niakym psychologom alebo tak,hanba to určite nieje