Neviem sa zbavit mykozy

Príspevok v téme: Neviem sa zbavit mykozy
nikitka1211

Ahojte baby,uz viac ako rok sa neviem zbavit mykozy,ten vytok je neskutocne otravny hlavne pred pohl.stykom (musim sibdat sprchu a priatel je nedockavy). Uz paru krat som mala vag.cipky polygynax aj nejaky krem co je.na predpis, a momentalne som mimo domova tak som si v lekarni kupila gyno pevaryl dtusim a ani to mi nezabralo..viete mi poradit co zaberie a da sa to kupit v lekarni,pri najhorsom aj na recept nieco si to necham predpisat a poslat,hlavne nech to ma 120% ucinok. A neviete preco sa ta mykoza vracia? Co ju sposobuje?

danica polo

Mne pomohol Lomexin krem, treba aby sa tym natieral aj partner, aby sa neopakovala reinfekcia. Potom si to budete "predavat" stale dokola.
Hlavne netreba zbytocne brat ziadne ATB a posilnovat imunitu prirodzenymi cestami plus uprava stravy.

Maoam

inak ako tip - ty a partner skuste liecbu Batrafenom (Ciclopirox-olamin), je to sirokospektralne lokalne antimykotikum, ktore ucinkuje aj na non-albicans kvasinky a cely rad dalsich typov hub vratane tych, ktore sposobuju kozne infekcie, infekcie nechtov atd.

liecba minimalne 14 dni u teba vulvo-vaginalne, u partnera paralelne 2x denne natierat kremom (Batrafen) a ZIADNY SEX pocas tohto obdobia

Maoam

ak napriek liecbe a liecbe partnera mykoticka infekcia neprechadza, treba zistit - ak sa este nezistilo- o aky typ Candidy ide, kedze jestvuje aj non-albicans kvasinky, ktore su voci Clotrimazolu casto rezistentne, niektore typy dokonca aj voci oralne podavanemu Fluconazolu

moze ist o C. glabrata a pod.

podla typu Candidy sa potom urcuje liecba

no-spor

mykóza v pošve je nepríjemné... Spôsobuje ho nevyvážené črevné prostredie zásobené nadbytkom sacharidov vrátane škrobov za súčasného nedostatku vlákniny a korenín s antimykotickým účinkom, napr. tymián, pamajorán, yzop, saturejka a iné za súčasne dlhodobého deficitu selénu, najdôležitejšej látky tvoriacej najsilnejší antioxidant selénoxiddismutázu SOD bez neho antimykotická antibakteriálne a antivirotická bariéra nepracujú správne. Ďalšou dôležitou látkou je aktívna forma zinku, nie zinok oxid. Tento nepomer a aplikácia antibiotík (väčšina poškodzuje potrebnú mikroflóru čriev a tým pádom aj pošvy kedže tieto prostredia imunologicky a mikrobiálne sú na sebe závislé. Výplach - kúpeľ pošvy jedlou sódou je jednoduché riešenie, ak sa jej dá veľa štípe - silná alkalická reakcia a štípe aj ocot je nadmerne kyslý. Oboje je nutné správne nariediť a obaja sa pred tým aj po tom umyť. Kvasinky ten ph šok nevydržia, ale nie je to na dlho, lebo nová kolonizácia závisí od čriev tu najdôležitejšia baktéria je Acidophilus Bulgaricus. Od nej závisia všetky ostatné... Nadmerné množstvo cukrov a škrobov však nepodporuje túto potrebnú, ale jej i nám nepotrebnú konkurenciu. Človek je symbiont a toho sa nezbavíš produkuje nám totiž dôležité ochranné látky pre imunitu. Platí imunitu máš takú akú máš črevnú flóru a tá potrebuje vlákninu a nie škroby a cukry. Teda nie krémeše, ale ryzoto v ktorom "ryžu musíš hladať" Zeleninová zmes je postrašená ryžou, nie naopak. Nie ryžový nákyp s kompótom a krémeš ku tomu ako dezert, ale kapustový list plnený s pšeničnými klíčkami na bielo nie so smotanou ele s kefírom či jogurtom, ale nie od danone s kačacou črevnou mikroflórou imunologicky nekompaktibilnou s človekom, ale s A. Bulgaricus. Pestuj zdravý životný štýl. Nie je všetko zdravé, čo sa blýska...Rozhodujúci je obsah, obal je druhoradý. Nenechaj sa zmiasť dizajnom, prečíétaj si čo kupuješ napríklad na nete "d-test" Travičstvo je veľmi staré "remeslo" no dnes už vyumelkované. Koža prasiat sa mele aj zo srsťou spolu s prísadou na rozpúšťanie srsti tvoria základ väčšiny paštét. Mnohé výrobky danone tváriace že sú mliečne s mliekom neprišli ani do styku. Základ je tvorený často zo škrobu sóje a kukurice pôvodne určených pre kŕmne účely najčastejšie pochádzajúce z Brazílie kde dovolili tieto pestovať ako GMO. A takýto škrob práve ženám omnoho viac ako mužom rozvracia imunitu. Stačí sa pozrieť koľko mjužov navštevuje cukrárne a koľko žien pohostinstvá a krčmy - sexuálna orientácia na pochutiny výsledok nenechal na seba čakať. Enormne zvýšený výskyt embólií, zápalov žíl a infarktov žien. To tu ešte nikdy nebolo. Nie je dôležité aby bola poživatina vábivo chutná, ale predovšetkým má spĺnať požiadavky funkčnej potraviny a má podporovať zdravie. Nie iba to čo tam nemá byť, ale aj to čo tam má byť. Keďže to tak nieje, Se sa nám dostáva len 27%+-2,5% toho čo potrebujeme pre zachovanie zdravia. Cukrov a tukov prebytok a najmä teplom poškodených - jedy naše každodenné - rozvracače imunitnej rovnováhy. Vrele môžem doporučiť pre vaginálnu aplikáciu Kúpeľovú soľ vyrábanú fy NELIX. Odstraňuje mykózu, HPV aj bičíkovce - Trychomonázu a iné parazity. Zváž ako so sebou zaobchádzaš, či to tvojmu telu vyhovuje. Svoje vedomie a chúťky musíš prispôsobiť potrebám tela, ak nebudeš rešpektovať jeho potreby budeš trpieť za následky svojich rozhodnutí aj v podobe vracajúcich sa výtokov. Individuálne konzultácie na 031-5625 187. Prajem skoré uzdravenie.

nikitka1211

To uz som partnerovi objasnila ze sa bude musiet liecit aj on tak mal za ulohu si v lekarni nievo kupit,viem rozmyslat tiez to tu pisem uz asi treti krat...a hak navine nebude podla mna beriem to este len 3 mesiace hlavne kvoli menstr.bolestiam...no skusim nieco v tej lekarni a urcite sa pokusim tu stravu..dakujem vam

MultiLevel

Pise ti to tu asi tretia baba, ze liecit sa musi aj partner, tak na to nezabudni! Inak sa mozes vyliecit a opatovne nakazit od neho....Co sa tyka HAK, su pripady, kedy prave uzivanie HAK malo za nasledok mykozy. Pises, ze doktor ti predpisal antibiotika, netusim ake, ale antibiotika este viac zabijaju "tie spravne bakterie", co ma za nasledok premnozenie kvasiniek. Ziadne antibiotika uz neber. Na nete najdes kopec clankov ako si doplnat probiotika, tak to pekne rob, dlhodobo a vyhybaj sa vsetkemu, co vznik kvasiniek podporuje