Ako sa začať odčervovať od parazitov?

Príspevok v téme: Ako sa začať odčervovať od parazitov?
Adriana78

Dobrý deň, chcela by som seba aj moju rodinu odčerviť. Je tu toľko rád a komentárov, že neviem ako začať. Či ísť hneď na Paraziquantel, alebo začať Trojčátkom alebo niečim ako Vermox. Chcela by som to urobiť aj deťom (2,5 a 7 rokov), aj manželovi. Deťom určite nejako šetrnejšie. Či deťom dať len orešák, alebo ako....Ja a 7-ročný syn máme alergiu, sme bledí v tvári a máme veľmi radi sladkosti. Rada by som s tým už niečo razantne riešila. Budem vďačná za každú radu.

[zruseny35]

Adriana...viete kedy treba odčerviť?Ked si deti neumývaju ruky ,tak dostanu škrkavku alebo ineho parazita..Ked bývate v nehygienických podmienkach a proste na vas niečo "vylezie"..alebo ked ste boli na tropickej dovolenke ,tam su "červy " , ktore tu u nas na Slovensku neexistuju-ale keby ste ich nachytali ,zaručene by ste neboli "bledá rodinka" ale mali by ste iný a poriadny pruser (hnačky ,teploty cez 40 a pod.) a do týždna by ste boli uplne mimo.
Ak by ste mali "svalovca" (parazit vo svaloch ) museli by ste jedávat klobásku (surove mäso)a divinu pravidelne
Parazity nežiju z cukru, to bakterie a plesne sa tým živia.Na to treba zmeniť stravu -skuste cukornate veci nahradiť ovocím,a pit nesladene vody.Na tu bledu tvár by som vam odporučila zjest aspon 3x týždenne 1surovu cviklu -zmixujte ju a pridajte si mrkvu alebo mrkvový džus (nesladený).Denne skuste zjest aspon jednu "živu zeleninu" Zneutralizujete si prostredie v tele na lepšie.
PS: ovocie a zeleninu poriadne poumývať!

Adriana78

odpovedam, viem, že chceš varovať, ale neboj, nechcem nič silné, len preventívne, aby som zistila, či to niečo urobí, či nie. Na prístroj by som minula majland, keby sme šla celá rodinka, tak zatiaľ to poriešim len takto :-)

michalmmm, vďaka za typ, pozriem to, ale je to asi dosť drahé, takže do toho asi nepôjdem.

michalmmm

Celkom dobry sa zda byt Colonix, ale kupovat celu kuru je zbytocne drahe. Staci kupit len tabletky Paranil. Odporuca sa brat ich 3 mesiace. Je to produkt zalozeny vylucne na prirodnej baze. Ziadna chemia. To by platilo pre dospelych. Pre deti tusim predavaju Paranil junior. Ja som to tiez raz bral, ale to uz bolo velmi davno, pred nejakymi 8 rokmi. Teraz uz neviem najst slovensku stranku, z ktorej som to vtedy objednaval. Nasiel som iba tuto zahranicnu www.drnatura.com

odpovedam

adriana, som zena :-)
ale neslo mi priamo o pani blahovu, ale o to, ze nema zmysel liecit nieco, co nemas. najprv musis vediet, ci mas nejake parazity, zistit, na co su citlive a aka je liecba, davka a dlzka liecby.

strava nie je liek, je to len strava. vie spravit vela, ale ma take slabe koncentracie latok, ze sa s konvencnymi liekmi porovnat nedaju. preto ti len pisem, ze sa na take veci nenechaj nachytat. strava nelieci.

Adriana78

macko ďakujem, ale nič mi pod názvom paraschilt nenašlo :-(

odpovedam, ďakujem Ti za názor aj link, ale nejde mi o p. Bláhovú ani tie prístroje. Len s logického hľadiska nechcem mať v sebe viac parazitov ako je pre telo únosné, sám vidíš a čítaš, ako a kde všemožne škodia, tak prečo ich sem-tam nevypudiť, aby nerobili zlo. Keďže mám alergiu a synovi práve zistili tiež, vyskúšam čokoľvek, aby nemusel brať celoživotne lieky, pretože tú alergiu má celoročnú. To by si sa asi snažil pre dieťa urobiť aj Ty, nie?

mascha, ako s mrkvou? Tá tým potvorám aj niečo urobí???

mascha

u detí začni napr. s mrkvou,pre dospelých aj trojčátko,ale rozhodne nezačínaj s liekmi s pochybného zdroja

odpovedam

mala by si si najprv precitat vyjadrenia odbornikov, ktori krutia hlavou nad tymto dnesnym trendom sa odcervovat. najprv tu bola detoxikacia "zazracnym" kupelom, potom prekyslenie organizmu, teraz parazity, na ktore vraj existuje specialny pristroj... nenechaj sa nachytat. vtipne je, ze niektori ludia uveria nekriticky vsetkemu a kupuju veterinarne antiparazitika pre kone.

toho sa potom chytaju rozni predajcovia pochybnych produktov, zvyknu zdoraznovat, ze su bio a prirodne. ale naozaj maj oci na stopkach, vacsinou im ide len o zisk na ukor tvojho zdravia. ako ty vies, ze tvoje telo napadli parazity, toxiny, atd.? skus si precitat toto, viac info nezaskodi

www.lovcisarlatanov.sk

macko brumik

Ja by som odporucil prirodny produkt paraschilt/neviem ci je to spravne napisane,ale hlavne,ze je to ucinne/mam ho odskusany a je vhodny aj pre deti