Deti hneď po VŠ

lenoccka

ja som tiez uz po VS, 2 tyzdne:)) a dieta by som chcela aj teraz ale povedala som si, ze aspon daku pracu vyskusat, ziskat pracovne navyky a snad aj najst zamestnavatela, ktory mi bude platit aku-taku matersku, a mozno budem mat aj moznost vratit sa tam po materskej... tak tolko som chcela :))

evul

Ahoj, tiez som studentka, teraz mam 20 a dieta by som brala aj hned :) Je mi jasne, ze by to asi nebolo najvhodnejsie riesenie, takze pockame...ale po skole urcite, karieru si mozem urobit aj potom, vacsi problem by mozno bol otehotniet, co nechcem riskovat, a okrem toho sa na materstvo tesim :)

anicka

Ja budem mat po skole tiez 26, ale kazdy si musi stanovit svoje priority.dnes viem, ze uz sa nemozem dockat, kedy konecne skoncim skolu a potom hrrr na matersku. hoci sa zda, ze na to idem zhurta, mam uz vsetko dobre premyslene a svoje priority velmi dobre poznam. ahojte

jefima

nie ja nie som študentka pre niektorých možno už budem "stará páka"no ja som si v mladosti nič neužila tak preto možno ten názor.Všetkým mladým ľuďom prajem aby si mladosť užili,cestovali a spoznávali.Je to veľmi individuálne.

moniqa87

no ja som nadf tymto tiez uz rozmyslala, ja planujem, tak po skole ist na rok robit, nech vidim co a ako a nech aj nieco na zaciatok zarobim a potom babo...

študentka

priateľ by chcel deti hneď po škole,ale on by robil a ja by som bola doma.veď kariéra sa dá robiť aj po deťoch nie? ja mám deti veľmi rada, ale na druhej strane si uvedomujem koľko starostí je s nimi.

agina

Ja som skoncila skolu v 23, teraz budem mat 27 a na babo sa este nechystam. Jednoducho sa este na to necitim.Ale do tej 35-ky to urcite stihnem.