Drobné vyrážky

mirka15

tinuš ahoj..ja si myslím, že je to tvoj nedodržiavaný pitný režim a mastnejšia koža na čele, nemusíš mat mastnú plet na celej tvári, len v zóne na tvári, zájdi ku kožnej sú na to dobré nedrahé prípravky, myslím, že experimenty sú zbytočné

dedo_vsevedo

mozes to mat aj z nedostatku vody,mozno malo pijes.No tych "malych potniciek"sa da zbavit jedinym sposobom,ako som postrehol-sirovym mydlom.

pufina

dani:ja som mala take iste problemi...skus ist ku koznej a ona ti predpise vodisku alebo nieco podobne...mne to velmi pomohlo a tiez pouzivam masticku pityol..je to velmi dobra vec..da sa kupit volne v lekarni..a co sa tyka vody ja uz dlhsiu dobu pijem len drobceka...a vobec sa nestazujem..

zwedavus

dani, no kludne to mozes mat aj zo stravy.. mozes to mat aj z tej cokolady, cize tvoja mama asi ma pravdu.. no najzdravsie je pit cistu vodu.. urcite nie sladenu, ale cistu, najlepsie neperlivu.. taktiez je zdrave pit caje, najlepsie tiez nesladene, no a urcite aj nejake ovocne stavy.. najdolezitejsie je si osvojit spravne stravovanie uz v utlom veku, cize tomu co sa priucis teraz, aby si v tom mohla pokracovat.. cize skus troska obmedzit tu cokoladku, nehovorim, ze si ju mas odopriet celu, papaj viac zeleninky, ovocia, pi vela vody..

dani

ahojte som daniela a mam stale na cele vyrazky a neviem co s nimi . mam 11 rokov a podla mna to nie je puberta . mama mi stale hovori ze jem vela cokolady a ze pijem malo vody.chcela by som sa spytat aka voda je najvhodnejsia pre moju zmiesanu pokozku.vopred dakujem dovidenia

januliqqqq

prosim kto mi pomoze!!potrebujem len radu ako s zbawim wyrazok!!!pretoze uz nwecem mat wyrazky kto mi prosim da radu???????,,,,

Veronika L.

ono to kludne mozu byt naozaj potnicky, hlavne v letnom obdobi sa to moze tvorit, aj aj to sem tam mavam ked je teplo alebo som v teplom a dusnom prostredi a mam na sebe este aj make-up..... ak nie su velmi velke,ale pripominaju skor krupicu a je ich velmi vela, tak to budu potnicky, jednoducho si na to kup mast alebo taku vodicku co sa kupuje detom proti potnickam alebo vraj pomaha aj detsky zasyp, ale to nemam odskusane