Mam vysoke naroky

Príspevok v téme: Mam vysoke naroky
VyssiNarok

Ako to cele vzniklo? Prezil som uzasny vztah so zenou, ktora sa ku mne takmer dokonale hodila - bola jednoducho dokonala svojou jedinecnostou,aj ked sme sa nezhodli vo vsetkom. Vazil som si ju, vzajomne sme sa doplnali, bola sikovna, inteligentna, krasna - ozaj klenot, po ktorom tuzi kazdy muz. Vytvorili sme si harmonicky, fungujuci vztah. Prezili vela dobrého, preskakali sme mnoho problemov. Vsetko sme budovali spolocne. Bola mi najblizsou osobou, zaroven priatelkou, milenkou a urcite aj budúcou manzelkou.
Vsetko je uz ale prec niekolko rokov a pri vaznej dopravnej nehode ma opustila naveky. Som s tym vyrovnavy aj ked samozrejme nikdy na nu nezabudnem.
Som clovek ktory vie co chce a zvladne riesit problemy, ale nikdy som neveril ze sa mi stane nieco take.
Hladam si novu vhdonu partnerku, ale moje predosle zazitky postavili latku prilis vysoko a tak ma omrzi kazda nova znamost, ktoru spoznam. Nie ze by som nevedel spustit z narokov a viem ze kazda zena mi da nieco nove a ine. Idem na to pozitivne. Mozno mam len smolu a vzdy natrafim na nevhodnu osobu, ale to porovnavanie tam jednoducho stale je a niekedy uz dopredu viem urcit ze s tou zenou do buducna stastny nebudem.
Zaujima ma ci niekto prezil podobny pribeh ako ja a ako sa s tym vysporiadal

Carny

Prežila som to iste,mala som muža, ktorý mi bol všetkým... Strašne sme sa ľúbili... Vedela som co si mysli pri jedinom jeho pohľade... Dýchala by som za neho, zabila by som keby to bolo v jeho zaujme. On bol taký istý... Nebol nik kto by bol na svete viac štastný...
Potom však zomrel... Nie spôsobom ako Tvoja priateľka. Jeho telo ostalo žiť,ale ten človek,ktorý mi bol všetkým, zomrel. Stal sa z neho niekto iný...
Dodnes, a to je uz 8 rokov, hľadám to, co mi vedel dať on - lásku a spriaznenost... A viem co prezivas... Aj ja by som chcela zľaviť zo svojich nárokov... Znížiť latku... Ľúbiť znova,ale neide to... Neporovnávam..., nehľadám toho istého muža. Ale nie som schopná ľúbiť človeka,ktorý mi nevie dať to co som mala s ním... Ako ked lev žije v džungli a zavrú ho do klietky... So slovami "zniž svoje nároky"...
Pýtam sa ako???

aloveu

Sentinel - Ale On by bol nešťastný tak, či tak, keďže lepšiu ženu už nenájde... Takže radšej nech ostane sám.

sentinel

aloveu - skutočne si mysliš, že jeho neboha žena by bola natolko sebecka, prajuc si aby muž ktoreho tu za sebou nechala ostal do smrti sam a nestastny?

aloveu

Nehľadaj si novú partnerku! Už žiadna žena nebude pre Teba taká dokonalá, ako bola Ona. Keby si si našiel nejakú inú ženu, to je akoby si ju podviedol. Ona sa už síce nemôže vrátiť, ale Ty ju opúšťať nemusíš. Ak ju miluješ, tak ju neopúšťaj...

Slobodna

Pokial budes hladat a porovnavat, tak vzdy narazis, len na kopiu, uvedomis si bolestnu skutocnost a tvoj zaujem opadne. Ty musis stretnut iny,neporovnatelny original. Neviem, ci pochopis.

Slobodna

Ano, prezil. Nehladaj, jednoducho raz pride niekto kto ta zaujme, potom ho spoznavaj dlhy cas, neporovnavaj, lebo uz nikdy nenajdes ani taku a ani lepsiu. Bude uplne ina, nikdy to nebude ona, jednoducho sa to musis naucit akceptovat. Tazko sa to opisuje. Ked to pride, tak pochopis. Nic viac ti poradit neviem.

lucecita1

Ja ano:-( Dokonale vystihuje piesen...www.youtube.com Uz to trva niekolko rokov a ja viem ze tym muzom ublizujem ale nejde to, nejde... :-( To nie je zivot... Ale prezivanie...