Spoznajme novych ludi

Kýčera

Aloveu, som rada, že si to pochopil. Máš v sebe veľa lásky a aj ju dokážeš rozdávať. Čo sa ľudí týka, tak tých, kt. by som si mohla vážiť a kt. by spĺňali určité morálne kritéria, bolo málo. Ale aj to málo ĽUDÍ, kt. som si naozaj vážila, dokázali zo mňa urobiť človeka, akým som dnes. Ešte stále nie som so sebou spokojná, mám veľa nedostatkov a chýb, na kt. musím pracovať. Boli to však lepší ľudia ako ja, inšpirovali ma, ovplyvňovali, učila som sa od nich, obdivovala ich a nezabudla na nich, sú natrvalo uložení v mojom srdci. Tu som za pár mesiacov objavila oveľa viac takých mladých ľudí a Ty patríš medzi nich. A vek s tým nemá nič spoločné. Poznám mladých múdrych starcov, starých hlúpych mladíkov a aj opačne. Starou sa vonkoncom necítim, hovorím tomu, že som v najlepšom veku a keďže som žena, tak využívam aj ženské zbrane, rada sa zabávam na svoj účet aj... Tebe, že som stará, dovolím napísať, ale skúste to niekto iný, odporúčam radšej inú írečitú a šťavnatú nadávku! A múdra, bodaj by si mal pravdu, sú to len životné skúsenosti, nejaké vedomostí, stále sa však učím, inšpirujem, baví ma to. Vždy sa teším na spoločné stretnutia pri nejakej téme so skupinkou mladých múdrych obdivuhodných ľudí, kt. som tu vo virtuálnom svete objavila oveľa viac ako v tom skutočnom. A je jedno či to povedia po svojom, dôležité je, aby to malo hlavu aj pätu, obsahovalo nejaké posolstvo, radu, myšlienku,...aby som tomu rozumela. Vonkoncom nepochybujem o nich, že aj v tom reálnom živote sú takí, občas si do nich aj "rypnem", ale oni vedia, že ich mám rada... Tak Ti prajem, aby si na svojej ceste životom stretol samých dobrých ľudí, kt. by Ťa inšpirovali, rozširovali Tvoje obzory, od kt. by si sa mohol učiť, je ich tu naozaj veľa...

Kýčera

Aloveu, asi som sa nevyjadrila najpresnejšie a z toho pramení to, že si o mne myslíš, že som dievča. Mám síce ženské pohlavie, ale už dávno nie som dievča a môj email by si určite nechcel. Som už stará baba a Ty by si mohol byť môj vnúčik. Myslela som to takto, poplietol si ma v tých dvoch doleuvedených veciach. Viem totiž čo - to prečítať o človeku z jeho príspevku, nikdy si ho nevyhľadávam a vždy reagujem len na daný príspevok. Ten Tvoj ma zmiatol v pohlaví a veku, pri Tebe zabúdam, že si ešte dieťa. Kôň má 4 nohy a potkne sa, ja len 2 a robím aj iné chyby. Ale dovolím si tvrdiť, že máš aj kopec iných dobrých vlastností, kt. som tu neuviedla. Budem na Teba dávať pozor, ak tu budem, ale aj Ty si dávaj veľký pozor, lebo tu vystupujú rôzni ľudia, aby Ti neublížili, lebo si zraniteľný! Maj otvorené srdce, myseľ, v náboženstve neprepadni fanatizmu a nepoužívaj ho všade, vzdelávaj sa aj v inej duchovnej oblasti, uč sa tolerancii, vypočuj si aj iné názory, pouvažuj nad nimi, ak niečomu nebudeš rozumieť, spýtaj sa,...Aj ja sa ešte stále učím a nasávam múdrosti odomňa mladších, čítam aj iné krásne príspevky niekoľkokrát,...Pomôže Ti to prekonávať tú Tvoju "tichosť", hanblivosť,...a tie devy sa na teba budú lepiť, ver mi. Už tu máš rovesníčku, nadviaž s ňou kontakt! Predpokladám, že si rímskokatolík? Máš zaujímavú prezývku, podľa čoho si si ju zvolil? Nezabudni, že máš prázdniny, tak si ich poriadne uži, veľa šťastia!

ahojte

Ja by som tiez rada spoznala novych ludi, mam 16 rokov :) pisala si s niekym alebo volala s niekym na Skype :)
priatelstvoo@gmail.com

aloveu

Ó, veľmi Ti ďakujem, Kýčera...
Ja som veľmi tichý, takže dievčatá len tak ľahko nepomotám :D Vlastne som ešte žiadne dievča nepomotal, Ty si asi prvá