Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

mixta

v dnesnej dobe su takmer vsetci ludia rovnkaki bez rozdielu na pohlavi. Ci muzi ci zeny vsetci ste zamerani na prachy a majetok ci postavenie. A kto je tomu na vine. Media a rodicia. Zoberte si len tie stupidne slovenske serialy. Ludia v nich akoby ani nepracovali len diskutuju o vztahoch a inych hovadinach a pritom ziju akoze v luxusnych domoch a bytoch/vino, kone, panelak../
Rodicia ako matky tak aj otcovia vtlkaju detom do hlav ze peniaze, postavenie, titul, vzhlad,majetok a partneri z lepsie situovanych rodin su to prave orechove v zivote.
Potom nam vyrastaju mlade slecny a mladenci ktori o zivote vedia ho*no ale hraju to na tych najskusenejsich a najmodernejsich a to iste ocakavaju aj od druhych ludi a kto tieto podmienky nesplna je pre nich velka nula.

Kýčera

-Diviak, tým lepším som myslela seba, nie ubytovanie.
-Ja vás oboch rada uvítam, ale to poznáte, že v jednom kurníku jedna sliepka stačí, ale kohút by sa hodil...
Ak vás ani po mojom opise odvaha neopustí, tak vás tu radi uvítame, nakŕmime,...Len mám obavy, že pohľad na mňa neznesiete, mám 3 oči, hlavu ako melón, 150 kg, 120 cm, 2 ľavé ruky vytočené dozadu, nohy krivé a nerada si holím bradu. Tak čo, prídete? Starého som už poslala pre nejaké kartóny, aby sme si rozšírili obytný priestor, oteplilo sa, zima vám nebude. Dajte rýchlo odpoveď, nech stihnem ešte kontajnery, aby sme mali čo do úst. Príbory,servítky a toaletný papier si prineste so sebou.

adr1a

Mne osobne je jedno, ci je niekto muz ci zena. Ak je nieco pravda a ma to logiku, podstatu, no aj dusu, tak mi je jedno o ake pohlavie ide. Vsetko ostatne je nepodstatne, malicherne, tzv. zabomysie vojny