Otazka iba pre chlapov - naozaj sa toho boja?

Hankka

Preco detsky? Mnohe zeny sa uz nechcu vi1davat ale pacit sa chcu aj tak. Dnes to uz nema vyznam kedysi si museli najst chlapa aby zarobil peniaze.

Slobodna

U nas, uz na neexistujucej planete Pluto, je to tie neverbalny dialog, ktory prebieha medzi muzom a zenou.
Do tanca pozyva vzdy muz a zena jeho pozvanie prijme alebo odmietne. Samozrejme pohladom, ci nesmelym usmevom, mu da najavo, ze ju smie vyzvat.
Ak sa zladia, pretancuju spolu cely zivot, s lahkostou, ruka v ruke, spolu.
Asik treba jaksik cosik kamsik :) a potom by to uz aj slo :)

diviak2015

slobodna, hadam ta ten bob len neurazil. neviem ako u vas na zemi, ale u nas na jupiteri je to co som uz pisal, ze dialog. a kazdy dialog musi nejak zacat. niekedy zacne len usmevom. ale zalezi na okolnostiach. samotny usmev vela napovedat nemusi ale ked po mne niekto hadze pohlady vo chvilach ked nic ine neriesime (otvaranie dveri, praca, apod) a este sa aj usmieva... ale ako pisem, u nas na jupiteri...
ale idem ja na jupiter. pozriem ked bude zaujimavejsia tema

diviak2015

nuz zalezi aj na tom komu co pisem. zial niekedy to prijimatel jaksik ... neprijme :-) hanka posobis velmi detsky. a ako vidim nemylil som sa v tebe, ty sa skratka bojis a sama si dost zmatena.
za seba mozem zo svojej skusenosti povedat ze ma priamo oslovila v zivote mozno len jedna, bezne to vsak baby nerobili. ostatne baby ked mali zaujem, tak civeli a podaktore sa niekedy usmiali ale oslovenie bolo vzdy na mne. rovnaku skusenost maju aj ini muzi s ktorymi som sa v zivote na tieto temy rozpraval. je to uuuplne bezna vec. ja stale trvam na tom ze je to vlastne dialog a ako pri kazdom dialogu musia komunikovat obaja. ked jeden iba mlci tak to uz nie je dialog ale monolog :-)
alebo som z jupiteru, ale tam to tak urcite prebieha.

Hankka

To ma vacsina ludi ktory nie su narcisti alebo sociopati alebo nieco take. :-) Skor je hlupe od nich ak pred tebou rozoberaju nieco o com vedia ze ti je neprijemne a este ta rovno beru tak ze sa ta to netyka. To tiez poznam.

Nemas nejaky sukromny kontakt? Ja by som ti napisala svoj ale nie verejne a niesom tu registrovana.

Kontrol0r

O mne - www.zdravie.sk

No kamarátov mám, ale to neznamená že pri nich nemám úzkostne a podobné stavy ak sa bavia na tému ktorá ide úplne mimo mňa.

Hankka

KontrolOr ty si pisal ze mas socialnu fobiu? Mas to potvrdene od lekara? Lebo to nemusi byt tym. Hlavne ak mas kamaratov tak sa to tym nevylucuje? Ja nemam ani kamaratky (nie take s ktorymi by som chodila von alebo telefonovala) a casto je mi tazke si aj nieco vypytat v obchode ale nie je to socialnou fobiou. Ale v poslednych rokoch sa to asi zlepsuje, na strednej som sa s cudzimi nebavila vobec dnes to uz take tazke nie je ale vtedy som sa zase bavila so spoluziakmi ale iba v skole (ja by som s nimi sla von ale nikdy ma nezavolali a pritom sa dohadovali ked sedeli vedla mna) a dnes nechodim pravidelne medzi tych istych ludi tak nemam prilezitost spoznat niekoho.