Zarastanie chlpkov

jancecka

Biodermu majú v lekárni tuším, už dlho čítavam o kréme WEET proti zarastaniu chĺpkov asi si ho už aj kúpim a skúsim :D potom napíšem

M_onica

cafte....mam 15..od 11 rokov si holim nohy...vsetko bola f pohode az posledny rok sami zacali na nohach objavovat cervene bodky...je to velmi neprijemne pretoze to dot vidno...:(..rada by som vediet co to je a co by som mohla spravit pre zmiznutie toho?..diki moc baby:):)

agina

Na zarastanie chlpkov je tu krem od Weet specialne na tento problem.Ja ho pouzivam vyse roka na okolie bikin a je super.

didi

chcela by som povedat len to ze problem zo zarastaním chlpkov sa jednoducho riesiť neda, jedinou moznosťou je definitívne zbavenie sa chĺpkov pomocou laserou a tak bude problem vyrieseny, je to síce dost nakladne.S vyberaním chlpkov ihlou nemam dobré spomienky,potom sa mi tie rany hoja dlho a mam pocit ze nikdy nemiznu...Na sčervenanie po holení či epilovaní pomáha BIODERMA-Gél moussant foaming gel je to proti zapaleniu, lebo červené hnisavé a bolavé bodky vznikaju z toho, že je v pokozke nahromadené väčšie množstvo pokožného tuku - mazu.použiva sa po holeni,al. depilovani na par hodin

katyy

caute baby!!potrebujem poradit,pred rokom som si holila nohy ale chlpky mi nezarastli .ale teraz mam strach ze mi zarastu ked som v puberte. co si myslite??