Najlepší bio makeup?

valinka

Predsa len akné? Tak v tomto prípade myslím, že by bolo na mieste riešiť nie len make-up, ale taktiež aj krém, čistiaci gél a podobne, pretože je potrebné mať aj kvalitný podklad pod make up. Myslím, že jej by mohol byť fajn hydratačný make up a ako podklad by bol fajn krém, ktorý pomáha aj pri akné a takých problémoch ;)

Gabcana

Ma. Prisla do puberty a bohuzial tak ako u vacsiny sa objavili pupienky. Bola by som najradsej, ak by vydrzala bez neho, ale na druhej strane ju chapem, hlavne teda kvoli okoliu

valinka

Má nejaké veľké problémy s pleťou? Akože akné, alebo čo je v jej prípade takým problémom? Aj keď chce make up nechaj ju, uškodiť jej to neuškodí, len je podstatné aby mal prírodné zloženie, aby jej pleť nezaťažoval :)

ZemanuelaZ

gabcana, ktory mas na mysli? Ten od ANNEMARIE BORLIND? Maju make up aj pre mladsie rocniky, ale aj pre starsie. Je potrebne si vybrat aj podla toho aka je to plet, popripade mozno ani make up nebude potrebny, ale bude stacit aj bb krem ;)

darinusik_nov

Mirrrka je to vec názoru. Pre mňa je najlepšia prírodná kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND, ja keď vidím tie pokroky, ktoré moja pleť robí, tak až žasnem :)

Gabcana

Je tento makeup vhodny aj pre mladsie rocniky? Moja dcera zacina poskulovat po makeupe. Bola by som sice rada, ak by bez neho este co to vydrzala, no je pravda, ze ju vzhladom na jej plet chapem.

Mirrrka

Dievcata, pudrovy make-up, cize mineralny puder ma kryciu schopnost ako make-up. Zalezi v akej vrstve (nanasa sa stetcom) si ho nanesiete. Da sa docielit lahke krytie, ale aj silne krytie. Nezanechava ohranicene mapy, nema mastovy zaklad, nepresusa a ani nemasti plet. Pokozka cez moze dychat. A ked sa tu rozpravame o naozaj bio kozmetike, tak vsetky certifikaty pre naozaj bio kozmetiku splna dekorativna kozmetika COULEUR CARAMEL :)

ZemanuelaZ

darinusik, uplne tvoj pocit chapem, aj to ma svoje opodstatnenie, ze nemas pocit, ze by ti plet nejako zatazoval, kedze zlozenie je cisto prirodne, tak nie je ten make up narocny a to je velmi dolezite aby aj ta plet dychala :)

darinusik_nov

Hamula, super nie? Som rada, že som si ho vybrala, sedí mi super. :)
NiNu mám vyskúšaný ten druhý, o ktorom si písala - Annemarie Börlind Anti-Aging Make up, nedávno som si najskôr objednávala vzorky a rozhodla som sa pre tento. Má super krytie a ani keď ho mám na sebe ani neviem, že ho mám, lebo nezaťažuje nejako moju pleť :)

valinka

Tiež som kedysi používala, len buď som mala problém, že som sa vyhodila, alebo potom ďalší čo som mala tak ten nedržal pekne. Nevyzeral dobre, najmä nie po pár hodinách. Preto letel do koša a dávam si už pozor na to čo si kupujem. Predsa len s pleťou sa moc zahrávať netreba, pretože čo jej dáme to nám vráti.