Uštipnutie ovadom

usiko

jasne, ked si to nepodchytil hned, tak je to tazsie......fenistil a tie tbl. nerobia zazraky, ale odpuchne to skor a co je dolezitejsie, tbl. bojuju proti tym latkam, co do teba ovad vstrekol a nekoluju ti pocelom tele....bude to trvat par dni...ale vyplati sa to....neprejde to za noc....ale prejde to...a casto naterat.....fenistil je tiez anihistaminikum....

mato4444

Fenistil som skusal, teda si ho aj natieraam len to mi pomaha proti boleniu ale neodpucha mi to. Ok dakujem za radu skusim tie tabletky

RNG

Jedna stara a osvecena metoda je hned po ustipnuti si dat na to medennu mincu, prolepit leukoplastom ma 2-3 dni.Nejak med cez miesto bodnutia detoxifikuje alebo nejak odmori alergeny dodane hmyzom.

usiko

by the waz, tie tbl. su drahe ale ked si vypytas v lekarni nieco podobne s tykym zlozenim, dostanes o polovicu lacnejsie...asi 80 sk za 6 tbl. Inak Fenistil gel nos so sebou vzdy ked ides do prirody a natri si kazde ustipnutie hmyzom hned.

usiko

ja mam tiez taku istu alergiu na ustipnutie ovadom......pomaha jedine - brat denne 1 tbl. ako Claritine, Clarinase alebo Fenistil.....su to tbl. zmiernujuce alergicke reakcie....nic ine mi nepomohlo, ani cibula, ocot ,octan lad...nic len tieto tbl. a casto natierat fenistil gelom. posledne-pred 2 tyzdnami som si to natrela uz par hodin po ustipnuti a natierala par krat denne, vzala par tbl. a ani mi to velmi nenarastlo.....