Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?

Príspevok v téme: Rakovina - fakt sa to uz neda zastavit?
angel_diablo

28.november2006 ako stale mal som futbalovy zapas ked tu zrazu som odpadol z nicoho nic v case mojej najlepsej kondicie ..prebral som sa az o tri dni v nemocnici na samych hadickach a tych somarinach:( tri dni co som stravil v kome uz boli pre moju rodinu dost silnym zaszitkom ale ked potom prisla diagnoza - zhubny nador na mozgu- najviac 3mesiace zivota myslel som ze ma porazi....lekari ani len neskusali nador odstranit lebo bola viac nez 90ˇ% sanca zeby som uplne ochrnul a tak nasledovali mesaice a mesaice v nemocniach na vselijakych terapiach (rádioterapia, chemoterapia, hormonálna liečba) nejako sa moj zivot rozbehol a dnes uz zijem 9mesiac s tou svinou v hlave....ale posledne tyzdne sa moj stav dost zhorsil niekdy pcoas dna si ani nedokazem ovladat ruky , nohy jednoducho si ich vobec necitim, neviem ovladat svoje spravanie ale vraj sa to uz neda zastavit je to pravda?? uz mi fakt nic nepomzoe len smrT?

zuzuzuz

necitala som prispevky predo mnou..

daj s ido googlu liecba vitaminom C...
mozem ti na mail poslat knizku ktoru som si stiahla z internetu...

llek

Karla40, nemyslim si, ze v tvojom pripade ide o nador pecene ci pluc. Nadory pecene su pomerne zriedkave, rizikovi su najma pacienti s hepatitidami s prechodom ci cirhozy a pac. s cirhozou. Priznaky su - zvacsenie pecene, bolest pod pr. rebrovym oblukom, poruchy travenia, ozltuntie a zmeny pecenovzch testov. Plucne nadory - kedze sposobuju prekazku v dychcich cestach, tak hlavnym priznakom je kasel,opakovany zapal pluc, stazene dychanie, tlak ci bolest na hrudniku. Podla mna tvoj problem bude mat povod niekde v chrbtici. rehabilitacia nemusi byt vzdy ucinna, treba sa naucit pravidlene cvicit, spravne sediet a chce to aj trpezlivost.Bola si u neurologa?

martinmlm

karla40 jedz kyslu kapustu a prestan sa hnevat a stresovat. to ti pomože viac ako tabletky a elektrošoky. mal som rovnaky problem. rakovina to neni, možeš kludne spat. /no dobru masáž si možeš dat aj každý den/

Karla40

llek, aké sú príznaky rakoviny pečene a plúc?Mňa bolieva strašne chrbát.Zhodou okolností mám žlčové kamene a veľmi ma bolieva ma medzi lopatkami a hlavne pod pravou lopatkou smerom dolu na chrbte.Rehabilitácia mi nepomohla.Ďakujem

llek

Stukovatenie pecene nema nic spolocne s lymfomom. Priznaky, ktore mavalu pacienti s lymfomami je jedna vec a stukovatenie druha.Nepochopila som celkom tvoju otazku.

janoo

llek - ja sa v tom velmi nevyznam.ale spitam sa ta ako odbornicku.na stranke en.Wiki.som si nasiel LYMFOM a je tam osem priznakov lymfomu,chiba tam ale stukovatenie pecene.myslim si ze ak zlyha pecen zlyha ,,vsetko,,.alebo sa mylim?

llek

Aleternativci a konvencni lekari (ako nas nazyvaju), to je vecny "boj" a diskusia, ktora nikdy neskonci. Iste, kazdy si haji to svoje. Treba si vzdy vedomit zasadne veci a to, ak ma niekto nadorove ochorenie- co je to za ochorenie, hlavne je vyliecitelne?, kolko ma ten clovek rokov, v akom je stave a v akom stave je jeho ochorenie. Ak sa clovek, ktory uz presiel operaciami, chemoterapiou,ozarovanim a ma pokrocile metastaticke nadorove ochorenie, rozhodne pre alternativnu medicinu alebo ze uz nechce nic len pokoj, ma mozno pravdu, v jeho situacii mu nezriedka cela nasa liecba prinasa viac utrap ako uzitku.Ale ak niekto nahovara pacienta s vyliecitelnym ochorenim na alternativnu liecbu, a ja viem ako nam potom ti pacienti prichadzaju ked choroba napriek vsetkym tym drahym zazracnym prostriedkom pokroci, tak to mi teda nie je jedno.
Este k liecitelom ako Dr.Jrukovic - dostali sme na posudenie viacero jeho pripadov, moja hlavna vyhrada je v tom, ze v jeho dokumentacii chyba nieco co je alfa omega pre onkologa- histologia a teda dokaz nadoroveho ochorenia. Nie kazde lozisko je predsa rakovina. Napriklad, existuje ochoreni Sarkoidoza, pri ktorom pacienti maju zvacene uzliny, nezriedka aj loziska v peceni, plucach, oblickach, povedali by ste, ze pacient ma lymfom. Lenze sarkoidoza moze aj spontanne ustupovat, takze ak takemuto cloveku dam nieco z alternativnych prostriedkov a jeho uzliny sa zmensia, mozem povedat, ze som vyliecila lymfom alternativnou medicinou, az na to, ze ten dotzcny lymfom vobec nemal.

a.oll

rng-neliecim sa na slovensku,nakolko na slovensku uz roky nezijem.ale-na slovensku mi bol hodgkin diagnostikovany,v krajine,kde zijeme moju unavu,potenie v spanku atd pripisovali alergii na macku.podotykam,ze ja to krajina velmi uznavana vseobecne a kazdy jeden slovak by uveril,ze sa mu tam dostane lepsia zdravotnicka starostlivost...dostane a aj nie..slovenski lekari nemaju tolko moznosti kvoli financenej sit,ale pristup rozhodne lepsi.aspon ti moji