prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?

Príspevok v téme: prečo si nezaslúžim lásku? čo robím zle?
depka

Prosím vás, ja to fakt nechápem, prečo je láska najhorší cit zo všetkých? Prečo si nezaslúžim to aby ma nikto miloval takú aká som? Je mi z toho fakt do plaču, síce fakt je že mi už slzy tečú po lícach...Ale to je jedno. Prečo ma láska obchádza ako by som mala mor, prečo keď som si už myslela že som konečne našla toho pravého tak mi vždy zasekol sekeru do chrbta a to sa mi stalo už 2x a úplne rovnakým spôsobom. Povedzte mi ČO ROBÍM ZLE. Obaja chalani čo som mala zrazu chodili ešte s ďalšou babou a nakoniec som bola ja tá odkopnutá. A prečo sa práve ja cítim zle? Načo mi je takýto život, ako mám žiť keď už ani nedokážem veriť v skutočnú lásku. jediné čo cítim je obrovská nenávisť. Prosím vás, zastrelte ma niekto, ale fakt. Ja nevládzem!!!

damaxy

nechcela som ta vystrasit ale teraz som nabrusena....a to nezvyknem len viem ako ti je moja depka drz sa.Raz jedna moja kamaratka povedala zivot je boj laska je hnoj ludia su svine a preto pime.Ospravedlnujem sa za vulgarizmy ale niekedy pomoze tato riekanka a moze sa aj naplnit a vypis to zo seba.

damaxy

Lebo si urcite uprimna dobra mila a mas vela laskyv tebe a chlapi su len tuziaci po laske ale ked ju dostanu zacnu ublizovat moja to su len velke deti a potrebuju nas dobyvat a zachranovat a ked toto nemaju nevedia co maju robit.A kedze nie si chudera tak to mas ako pises

SHAKTI

inak nechce sa mi to stale opakovat dookola ako papagaj...ale zrejme su ludia ktori to nikdy nepochopia..

Preco?? Si precitaj po sebe to co si napisala a mne je hned jasne preco!
Kazda laska musi zacinat sebalaskou!!
Inak budes k sebe stale pritahovat hentake typi-podvedome..pretoze "ides pod cenu"mozno si to ani neuvedomujes ale podvedomie je silna svina! Rozhoduje za teba. Co robis zle?? Podcenujes sa,nevazis si samu seba-inak by si si o taketo typi ani bicykel neoprela! Tiez som to roky robila a stale som pritahovala takych blbeckov...az som to nakoniec pochopila..
Nevladzes?? Mnohi maju ovela horsie problemi dievca ako ty a vladat musia!
Zmen svoje myslenie a hlavne postoj k sebe a potom sa zmeni aj postoj ludi k tebe,vsetko v tvojom okoli.Ked myslis negativne,pritahujes k sebe same negativne vlastnosti. To nie su iba take keci,ale naozaj to tak v zivote funguje. Ver tomu alebo nie..kym neskusis,nezistis..