odtieň make-upu

zuzulik19

podla odbornikov a vizazistov vobec nieje dobre skusat make-up na ruku ale skor na bradu kde zistis ci je vhodný k odtienu tvojej pleti a vhodni aj farbe krku.Ked už sa stane ze mas tmavsi ako je tvoja plet už len o odtien a nedas si ho aj na krk mas zarucenu a neprirodzenu masku.

SHAKTI

make-up sa skusa na chrbte ruky..ma byt o odtien tmavsi ako vasa plet..
Ja som spokojna s Dermacolom-su vazne dobre..mam bledulinku plet a mam dvojku aby prekryl aj nedokonalosti..
Perfect wear som mala,nebola som spokojna,neviem mne osobne smrdel :-)
Vyrobky Dermacol su po novom vazne dost kvalitne a tento make-up stoji iba okolo 200sk a je v nom make-up aj puder,cize rychlovka-iba nanesies a ides a pekne vonia..

mini_may

Ja som mala Nude-sadol mi(ale to bolo na vyblednutu oktobrovu plet, mam svetlu pokozku a blond vlasy), ale mi ho ukradli, chystam si to kupit zasa. Myslim ze od tohto make-upu odtiene vobec nie su oranzove. Skor Cool matte(Rimmel) make-upy su totalne oranzove. Inac Almond nie je velmi tmavy, ale skor pre plet doruzova.

alexia

mini_may a aky odtien si si kupila? ja som si tiez teraz objednala ten z avonu perfect wear len tak od oka a teraz trpnem co to bude ci to nebude moc oranzove alebo neprirodzene ked mi to pride buduci tyzden. ja som si objednala odtien almond, ma ho niekto? je moc tmavy?

mini_may

Ja som svoj prvy make-up vyberala z Avonu(ten nestieratelny), odtien som vyberala od oka, a cuduj sa svete-trafila som. Tiez som skusala make-upy v dorgerke, podla odtiena prveho make-upu som uz len pohladom na trosicku co som vytlacila na ruku vedela odhadnut spravny odtien. Ale spravila som to tak, ze som si namazala 1/2 lica a so zrkadielkom som sla k vykladu obchodu, bolo tam denne svetlo.