Ludkovia,pomozte prosim,placem:(( Streptokok masozravy

RNG

Lekari sa na medickej fakulte ucia o liekoch, tj farmaceutickych produktoch. Odbor potravin a potravinovych doplnkov im je viacmenej neznamy
Cely zdravotny priemysel chape potravinove doplnky ako "spinavu konkurenciu", lebo si ich mozes "predpisat" sam, tj kupit na volnom trhu, ako potraviny a ich vytazky bez obav o skodlive postranne ucinky chemickych farmaceutik.
Poistovne su cast zdravotneho priemyslu, takze zasadne nekryju ziadne potravinove doplnky, hoci mnohe dokazatelne liecia, ake nie su vedene ako lieky.
Nastastie zakladne ako selen, zinok, probiotika, krystalicky vitamin C=kyselina askorbova su pomerne lacne(aspon v mojich obchodoch), takze vacsina si ich moze dovolit.

imunodeficitna

RNG,diky.nechapem,lekarka imunologicka mi nikdy nenavrhla aby som nieco take brala,hoci hykala nad mojou slabou imunitou. teda mam si to pytat sama predpisat? zatial ma liecila, resp.imunitu zvysovala len chem.tabl.
vyhybam sa aj atb,lebo nasledkom je znovu znizena imunita.
to vsetko, tie doplnky su na vlastne naklady alebo si ich mozem dat predpisat?

RNG

Imunodeficientna,Prve kroky na ziskanie imunity je brat zinok, selen a probiotika.Pripadne jod.a samozrejme extra vitaminy, hlavne A C E.
Zdrava strava(hodne zeleniny, cast surova(enzymi),ovocie, orechy a semena, celozrnne produkty, menej masa , mliecnych vyrobkov, stranit sa potravinarskej chemie-tj vacsiny hotovych vyrobkov potravinarskeho priemyslu, zialbohu)pomoze precistit a detoxifikovat telo a zvysit imunitu.
Ak mas v tele nejaky poddiagnozovany patogen, ktory ti znizuje imunitu(pozri na tzv autoimunne choroby), treba ho adresovat sirokospektralnymi antimikrobialnymi prirodnymi latkami. Pripadne ludia co maju velmi nizky imunitu beru aj pravidelne mensie davky tychto prostriedkov ako doplnky potravy, vcitane napr betaglukanov, ktore zvysuju pocet a aktivitu nasej obrannej armady, bielych krviniek v tele.

RNG

Nemyslim, ze sa musis prave tohoto streptokoka bat, zatial tych pripadov v USA bolo len celkom malicko.
Coho sa musis bat su choroby zo zanesenych ciev, ktore su pricinou smrti vyse polovice ludi v civilizovanom svete.
A nielen sa bat, ale aj nieco proti tomu aktivne robit, napr cistit si cievy lecitinom.

imunodeficitna

to je krute, tento streptokok a jeho postup.ale je to zivy tvor, tak musi byt mozne ho zneskodnit. to je moja filozofia,vsetko zive je mozno znicit,zabit.
RNG, to akoze lekari este nic nevymysleli? postupuje sa predsa aj v tejto oblasti,zvlast,ked je tak nebezpecny.
ja mam slabu imunitu, nachylnost na zbieranie vsetkych moznych streptokokov a staf. a virusov tiez.
co mozno robit ako prevenciu pri zlej imunite? ako sa mozno nakazit, RNG? ake su priznaky, ktore mozno spozorovat hned v zaciatkoch?
vdaka za odpoved.

RNG

Flesh Eating streptococcus, zrejme o tom tu ide rec, je rezistentny na prakricky vsetky antibiotika, rychle postupujuca infekcia napada svalstvo a rozklada ho, postup je az 1 cm za hodinu, lekari to riesia amputaciou . Nejake uspechy iontoforezou striebornych ionov rovno do ran(strieborna mriezka polozena rovno na ranu a zapojena na + baterie) a silnych striebornych soli topicky bol zaznamenany.
Ale ako vsetky informacie na koloidne striebro a strieborne preparaty, informacie su umelo potlacane, takze to prenikne von len sporadicky.
Snad niektore prirodne by mali uspech tam, kde synteticke atb zlyhaju, ale na stastie je" masozravy streptokok "dost zriedkavy a sanca ho znicit napr GSE alebo inymi sirokospektralnymi prirodnymi sa asi tak rychlo nevyskytne.

anirad

hľadám čokoľvek o neliečených streptokokových infekciách, prešla som všetky možné stránky a neviem sa dopátrať až na nejaké poškodenia CNS, srdca a obličiek..

tiana

Petka: zisti si pribl. informacie na stranke www.edusan.sk
Informacie ti poskytnu lekari, ktori ti radi odpovedia. Pripadne i ini ludia, ktori mali do cinenia s touto potvorou.
Vela stastia

petka25

na nete som o tom v nasom jazyku nic nenasla. Netusim, ake testy sa robia a ako sa clovek nakazi...Sestra rodila cisarakom pred siestimi rokmi, ale bolesti ma az teraz...netusim, kde sa mohla nakazit, nikam nechodieva...