oblecenie pre certa

tinusska

no a na tvar som si davala zmiesane podrvene cierne zivocisne uhlie s krememom, a aby som mala riadne cerveny jazyk a pery, tak som olizovala potravinarsku cervenu farbu :))

tinusska

ja viem, certa som uz parkrat robila, ale teraz chcem vyzerat fakt brutusne hnusne... ja som pouzivala take obtiahnute teplaky, chvost som si robila z vlny na strikovanie, hore som si spravila taky uzlik, cez kt. som si natiahla opasok a pripevnila o telo, hnedu baranicu, na kt. som si nasila rohy z papiera a taky kozustek. lenze kozuste a baranicu uz nema :(( a vydela som vela fotiek s parochnami,tak som rozmyslala nad tym, len neviem co si na to obliect, myslim ten kozustek. kedze som sa stahovala, stare veci uz ani nemam, napada mi jedine nejaky hrozny sekac, kde maju aj takeho harabudy ako ten kozustek...

majka s.

ved to si ho mozes aj vyrobit.ak mas hnede alebo cierne vlasy, je to lepsie (tmave vlasy mas zabezpecene). rohy si mozes vyrobit z vykresu (take kruhy, ktore do polovice prestrihnes a zrolujes a zlepis). vidly alebo take nieco... to sa da urobit z dreva alebo take nejake. oblecenie... tak nejaky cierny rolak a cierne elastaky alebo cierne obtiahnute nohavice, a rozmyslam, co som mala ako chvost... myslim, ze to bola stara cierna pancucha, ktoru som naplnila vatou alebo cim a to som si pripevnila ani zicherkou na nohavice. a na tvar ti velmi pomoze cierny uhlik. a bude z teba cert ako sa patri :o)