Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

tak kupila som si chanca piedra caj... a idem prestudovat pripravu.. .ty si pisal ze 10 g denne... do kolko vody? mam to varit ci len luhovat? na balicku je napisae 5 g na liter :/

RNG

PH tkak 140 na 70 bol donedavna normal pre starsich ludi, len v poslednom case vsetky kriteria pritahuju, aby vyrobili co najviac chorych, tak je to aj s hladinou cukru v krvi, aj cholesterolov a podobne. Takze vsetci dme vlastne podla toho chori a mnohi na viacero chorob odrazu a treba nam predpisat kopu liekov.....

RNG

Beznymi doplnakami , ked pijes dost vody si nemozes oblicky pretazit. Ja beriem aj 3 hrsti denne a mam oblicky v poriadku. Len to treba dobre rozlozit, najma citricidal, aby si si nedala naraz privela, lebo to by mohlo znicit aj probiotika teoreticky.

redka

Uz som to nasla... Jedna tbl 125 mg GSE = 12 kvapiek citricidalu... A toho treba 60 kvapiek do litra vody denne... Cize mam zobrat 5 tabliet denne...

redka

Este som v mojej "lekarni" nasla grapefruit seed extract 125 mg od nutribiotic... Ma vyznam to brat? Ak ano, kolko tabliet? Original citricidal kvapky som zatial este nekupila... Stale na nich poskulujem na hoogle :)

redka

Tak ja mam tlak nizky skoro stale... No uvidim co urobim lebo fakt sa mi nechce k lekarke nakazit sa niecim dalsim... Ani doplnky objednavat sa mi nechce lebo mam doplnkov az az... Skusim zajtra ten caj chanca piedra zohnat...
Ale nebolo by odveci vysetrit moc aby som vedela co je vo veci.. Aka pliaga... Len momentalme v praci docela stresove obdobie aj casovo, tak si asi nebudem moct odbehnut... Uvidim este.. Ten stres je tiez zabijak na oblicky i nadoblicky uff :)

PF2014

Ahoj redka, RNG. Tak ja sa tiež pridávam k debate o obličkách, posledné 3 týždne mával pomerne záhadný tlak, väčšinou som ho mával nízky, nikdy vysoký, teraz mávam sem tam 140/70 alebo podobne, potom o chvíľu dobrý, niekde som čítal, že takto sa môžu poškodiť obličky, teda aj zvýšený krvný tlak môže svedčiť pre problém z obličkami. Asi tiež budem musieť zájsť za obvodným na vyšetrenie, horšie je, že nemám teraz vôbec na nejaké doplnky, budem musieť spoliehať len na lekárov.

redka

Ked si tak citam na nete... Studene nohy, a ta zima az boli, unava, nocne mocenie, opuchy pod ocami, oslabena sexualita, uzkosti.... Som nevedela za toto mozu tiez aj oblicky...

redka

Tak zatial si davam tu kapucinku a Dmanosu kazde 3hodiny + oblickovy caj... Zajtra doplnim este NAC... Zasa nechcem brat vela veci naraz lebo to asi tiez tosku viac zatazi oblicky...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk